Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ausztriában voltam és elfelejt...

Ausztriában voltam és elfelejtettem felragasztani az autópálya matricát. Meg fognak büntetni? Mennyi pénzre?

Figyelt kérdés

Teljesen elfelejtettem, hogy fel kell ragasztani... tudom,hogy hülye vagyok. Csak tudni szeretném, hogy mire számítsak, megbüntetnek-e és kb mikor jön a büntetés és mennyi pénz lesz??

És lehet hülye kérdés, de németül küldik a levelet? (nem tudok németül)

Köszi a válaszokat előre is!


2009. dec. 16. 10:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Amikor vetted, gondolom regisztráltak a számítógépes rendszereben nem?Lehet, hogy ez alapján visszaellenőrzik és nem is kapsz büntetést.
2009. dec. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom Ausztriában milyen rendszer van, de ha olyan, hogy rendszámhoz kötik a matricát, akkor nem lesz gond. Szlovéniában pl. nem rendszámhoz kell venni, hanem csak kipengeted az árát és felragasztod. Ha ott elkapnak nincs pardon...
2009. dec. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!