Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Milyen kerékpár lámpát ajánlan...

Milyen kerékpár lámpát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék , amivel sötétbe én is jól látom az utat , meg engem is látnak . 10 000 ft ot szánnék rá .
2013. febr. 2. 12:32
 1/10 dirtboy ***** válasza:

ezek a legjobbak

[link]

2013. febr. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 dirtboy ***** válasza:

ja bocs ez pont egy olyan típus volt ami elemes.


ilyet vegyél ebbe aksi is bele megy.

[link]

2013. febr. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A linkelt lámpa szerintem egy olcsó utánzat. Ha tudsz akkor tegyél rá még kétezer forintot és vegyél egy ilyet:

[link]

2013. febr. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Csak olyat vegyél,amelyet 100 méterről szabadszemmel tisztán látni lehet.Ne spórold el az árát,mert ha átmegy rajtad valami,bánni fogod!!A saját biztonságod érdekében!!!
2013. febr. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 dirtboy ***** válasza:

ma 15:07

ja vegyen 11-12ezerért mikor pl ónodi vásárban 3ért adják az olyan lámpát mint amit linkeltem.

lehet hogy utánzat de tartós és bivaly erős a fénye,230méterre simán elvilágít főleg 4,2v os aksival.

2013. febr. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ahogy feljebb is írtam,ne spórolj az áron,de nem is kell átesni a ló másik oldalára.Azért 10.000-ft fölött szerintem luxus a lámpa.Amit fele annyiért árulnak,szerintem az is tudja ugyanazt.

A lényeg,hogy messziről lehessen látni a fényét!!

2013. febr. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 bp1985 ***** válasza:

pl ónodi vásárban 3ért adják az olyan lámpát mint amit linkeltem.


Vásárba cukrot kell venni, nem lámpát, amin akár az életed is múlhat...

2013. febr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 dirtboy ***** válasza:

ha sza r lenne nem ajánlanám,még jó hogy műszerész,igen csak hozzá értő ismerősom is nyugodt szívvel ajánlja és vett is már pár lámpát a vásárban.

szerintem ne vitatkozunk azzal amiben tapasztalatom is van nektek meg nincs,7-8 lámpa lett elhozva már és mind jó.

volt hogy tekertem vagy 15el mikor kiesett a zsebemből egyenesen az aszfaltra és semmi baja nem lett,a lencsének sem,az egyik sarkára esett így csak pár milliméteren jött le a festék.

utána is ugyan úgy világított,de már nem először zuhant aztán mégis jó.

bár nem is tudom miért írom ezeket vegyétek akkor a boltban 10-15ezer ért ha szerintetek annyira nem jók nekem olyan mindegy igazából.

2013. febr. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 bp1985 ***** válasza:
Te használd nyugodtan azt, én mindent a helyéről veszek. Kenyeret sem a festékboltól veszem.
2013. febr. 6. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 dirtboy ***** válasza:
okés,úgysem neked kell a lámpa hanem a kérdezőnek
2013. febr. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!