Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A belügyminisztériumtól...

A belügyminisztériumtól üzenetet kaptunk. Ez mit jelent? (Többi a leírásban. )

Figyelt kérdés

Segítünk! Ne hagyja el gépjárművét! Ha elfogy az üzemanyaga, üljön át másik gépjárműbe! Belügyminisztérium


Ezt kaptuk.Megnéztük a neten, állítólag minden ember megkapta.De akkor most nem értem:mi bajuk van?!


Nem csak az utak, az agyak is behavazódtak.


Ez is az oldalon volt. Én egyetértek! Mi értelme van ennek az SMS-nek? Válaszokat kérek!



2013. márc. 15. 17:16
 1/8 anonim válasza:
100%
Hát gondolom azt, hogy ne hagyd el a kocsidat, mert kint szétfagysz, de ha elfogyna az üzemanyag azaz nem tudnál fűteni tovább, akkor ülj át másik kocsiba, ami fűtve van.
2013. márc. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Jó 12 óra késéssel rájöttek, hogy esik a hó és többen autóban rekedtek, ezért most küldenek mindenkinek egy ilyen SMS-t, jelezve, hogy ők segítenek a bajban. Egyébként most már sok értelme nincs.
2013. márc. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak a T-Mobile és a Vodafone előfizetői kapták meg, a Telenor sajnálta erre használni a hálózatát. Mivel technikailag sok idő lett volna megvalósítani, hogy csak bizonyos körzetekben tartózkodók kapják meg ezt az üzenetet, ezért kiküldték minden ügyfélnek. De ne aggódj ez senkinek nem került semmibe. Az üzenet pedig azért lett kiküldve, mert több ezer honfitársunk már 24 órája azt várja, hogy kimentse őket valaki a hó fogságából. Ez az sms arra hívja fel a figyelmet, hogy figyeljünk embertársainkra, engedjünk beülni olyanokat a gépkocsinkba, akiknek már kifogyott az üzemanyaga és nem tud már fűteni. Továbbá ne hagyd el a kocsidat, mert ha gyalog indulsz el, akkor kisebb eséllyel fognak megtalálni, ráadásul a hátrahagyott és természetesen le is zárt kocsik nehezítik a mentést.


Nem értem, hogy mit nem lehet ezen érteni...

2013. márc. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Bocs az off-ért, de ezt a kérdést már többen olvassák. Tehát: Azt szeretném kérdezni, h ha itthon vagyok Pécsen, akkor h tudok a teszetosza embereknek segíteni a mentésben, önkénteskedni? Mert szívesen segítenék. Ha valaki tudja, akkor tegye közzé. Köszi!
2013. márc. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt mindenkinek kiküldték mert nem tudják hogy személyszerint ki van autóban és ki nem. és aki esetleg nem nézne híradót az is tudja hogy inkább nem kéne elindulni.
2013. márc. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A semminél több. Lehet hogy az mosolyog rajta, aki otthon ül a meleg szobában, de aki ténylegesen 2 méteres hó alatt didergett a kocsijában valahol és baromira kilátástalannak érezte a helyzetét, annak gondolom jó volt olvasni, hogy legalább próbál segíteni nekik valaki.
2013. márc. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez az egész arra volt jó, hogy felhívják magukra a figyelmet.Ugyanis az egész INTERNET, és a milliónyi felhasználó közül én is ezzel foglalkozom, tehát el is érték céljukat.Csak hasonlításképpen:az osztrákok TANKOT, a magyarok ÉRTELMETLEN SMS-t küldenek.Az SMS-nek annyi értelme van, mint ennek a mondatnak: A struccok nem almával isznak lúdtoll! Sőt, még ennyi értelme sem :(.
2013. júl. 22. 10:38
 8/8 anonim válasza:

"Ha elfogy az üzemanyaga, üljön át másik gépjárműbe"

GTA feeling :)

2013. dec. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!