Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Vezethet-e kettős állampolgár...

Vezethet-e kettős állampolgár 1 évnél frissebb jogosítvánnyal, egy tapasztaltabb söför jelenléte nélkül Magyarország területén?

Figyelt kérdés

2013. márc. 16. 12:59
 1/9 anonim ***** válasza:
hany eves vagy?
2013. márc. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Romániai vagyok! 20 éves csak még nincs meg a jogosítványom 1 éve és addig nállunk fent kell legyen a megkülömböztető jelzés. Mivel a tesóm Szegeden él (nekem is megvan a kettős állampolgársági) szeretnék hozzájuk menni.
2013. márc. 16. 13:54
 3/9 anonim ***** válasza:

nygodtan mehetsz

en is erdelyi vagyok es voltam magyar orszagon es nem szamit csak legyel 18 felett de a szamarjelzo legyen fent, en nekem kettosallampolgarsagim sincs

2013. márc. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ohh Köszönöm! Csak mert az uncsimék voltak és őket megállították aztán kérdezték hogy van-e mellettük tapasztalt vezető!
2013. márc. 16. 14:30
 5/9 anonim ***** válasza:

Magyarországon semmit nem számít ki ül melletted.


Ha külföldi jogosítvánnyal rendelkezel akkor 1 kritériumnak kell megfelelni:

- Betöltött 18. életév.


Ennyi. Ha ez meg van oda mész ahova akarsz.

2013. márc. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem kérdeznek, mert Magyarországon (igen így a helyes, tiszteljük meg ennyivel a hazánkat) ilyen szabály nincs érvényben!

Itt nyugodtan vezethetsz, nem kell matrica sem. O

2013. márc. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#3


"magyar orszagon" azért ez már durva. roma niában így divat?

2013. ápr. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nézzél már körül. Hol van neked külön írva???
2013. ápr. 6. 23:44
 9/9 A kérdező kommentje:
Mármint nállam :P
2013. ápr. 6. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!