Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Az nem számít, hogy valaki az...

Az nem számít, hogy valaki az út szélétől 1 méterre jött, és úgy mentünk bele szembe?

Figyelt kérdés

Haverommal mentünk hozzájuk, és nem száguldoztunk, de haverom bekanyarodott balra főútról egy kis utcába.

És a kerítés miatt nem látta, hogy jönnek ott. Nem kanyarodott szűken, hanem kis szűk utca volt, és aki jött az nem a padka mellett jött. Nem értem miért. Nem volt ott se parkoló autó, se magas padka, semmi, lapos út, és fű mellette.

De úgy jött, hogy 1 méter volt a padka és a kocsi között.

Szóval majdnem az út közepén jött.

Haverom visszatekerte a kormányt, de jobb oldalt, meg árok volt beton mély. És nem akart bele menni, így egyenesbe hozta a kocsit, és végig darálta a szembejövő oldalát.


Végül az lett, hogy nem akart egyik se rendőrt hívni, és adott haverom betétlapot.

Én úgy vélem most is, hogy kellett volna rendőr.

De a haverom akkor is azt mondta, hogy nem jó ötlet, kijönnek, elkezdenek kérdezősködni, hogy miért nem álltunk meg egyből inkább, vagy miért nem néztük meg hogy jönnek-e onnan...


De kinek lett volna igaza? Én azt mondom, hogy Magyarországon jobbra tartás van. A hapek nem tartott jobbra, hanem 1 méterrel az út közepén jött indokolatlanul.

Ez nem számít?



2013. márc. 24. 08:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az elsőbbséget nem megadni, az nem tisztességes.
2013. máj. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ki lépte át a terelővonalat? Az a hibás.
2013. máj. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!