Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogy tanuljak meg hóban...

Hogy tanuljak meg hóban vezetni, ha nem hagyják?

Figyelt kérdés

Jó, nincs olyan nagy vezetési tapasztalatom, de soha nem lesz, hóban vezetési tapasztalat, ha nem hagyják. Még azt se, hogy ott ülnek mellettem bratyóék, és szólnak, hogy mit hogyan. Még a közeli városba se mehetek át, velük együtt, délelőtt, kis forgalomban...

Azt mondják, úgyis összetörném a kocsit, mert veszélyes hóban vezetni. Tudom, de ha nem hagyják, hogy gyakorlojam, sose fogok tudni hóban vezetni...

A nyarat, meg őszt végig vezethettem, egyedül is. De most meg nem akarják, hogy kimenjünk seohva, úgy hogy ott vannak mellettem...

Hogy fogok így hóban tudni vezetni?

Sehogy?



2013. márc. 26. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Kérd meg hogy menjetek ki valami üres helyre ahol lehet gyakorolni a hóban közlekedést, megállást, kanyarodást. Ott azért nehezebb összetörni a kocsit, ha nincs mibe belemenni :D
2013. márc. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amíg más kocsiját vezeted addig kár panaszkodni. Örülj hogy tiszta időben vezethetted. Ha lesz saját kocsid akkor majd azt csinálsz amit akarsz, addig örülj annak is hogy jó útviszonyoknál odaadják a kocsit.
2013. márc. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Arról nem is beszélve hogy a tapasztalt sofőrök is gyakran az árokban végzik. Most tényleg más autóját akarod lezúzni?
2013. márc. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nyáron is neki mehetek a villanyoszlopnak...
2013. márc. 26. 17:53
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kisebb eséllyel.
2013. márc. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
Egyetértek veled, ez tényleg hülyeség, hogy nem engednek vezetni. Sokan direkt télen tanulnak vezetni, hogy ha van hó, szokják azt is.
2013. márc. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Vezettem már télen, hóban, friss jogsival.

Elég jól vezetek, csak egy dolgot ne felejtsetek el, mégpedig azt, hogy lehet hogy te teljes biztonsággal tudnál vezetni, csak nem mindenki olyan az úton mint te, nem te mész bele másba hanem mások mennek beléd.

14-én is úgy volt hogy kocsival megyek iskolába, reggel felkelek, aztán inkább busz, és nem azért mert nem tudok vezetni meg nem adják oda, hanem azért mert van az úton annyi felelőtlen ember, és télre fel nem készített autó, hogy ha nem muszáj, és nem vezetek.

Egyébként tényleg egy elhagyatott útra, esetleg üres placcra kell menni, én is gyakoroltam ott még régebben(jogsi nélkül, autó+utánfutóval), de hiába készülsz te fel rendesen, ha rajtad kvül több száz ember meg nem.

2013. márc. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!