Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Nektek milyen volt a tanulo...

Nektek milyen volt a tanulo autotok? Milyen autoval tanultatok meg vezetni?

Figyelt kérdés
markara gondolok es azon belul tipus
2013. márc. 16. 14:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Vw. golf 5 1.4i
2013. márc. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mármint amin a jogsit szerezi az ember? Én egy chevrolet sparkon tanultam, így utólag visszagondolva valami erősebb és feltétlenül dízelt kellett volna választani. Ez viszont 800ccm3 és benzines volt. Gondolom mondanom se kell, hogy elég sokszor sikerült lefulladni :(
2013. márc. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Egy ilyen diesel mercedes.

[link]

2013. márc. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Skoda 120 GLS
2013. márc. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Kombi Passat.

1.9 PD TDI, 6 sebességes váltóval.


Jó kocsi volt, szerettem nagyon:)

2013. márc. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

suziki Wagon R+

iveco eurocargo ML75

2013. márc. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Suzuki WagonR+ szintén. Nem volt olyan rossz járgány, bár nem sok visszajelzést adott. Azért egyszer "véletlenül" keresztberaktam a főúton mikor jeges volt télen, oktatóm örült neki - vizsgán meg kaptam talán egy mínusz pontot amiért kicsit kiszélesítettem a visszafordulót egy kereszteződésben - ezek úgy érzem egy kevésbé kocka autóban nem történtek volna meg, tényleg elég nehéz volt érezni, hogy mi újság az úton, viszont cserébe könnyű volt vele parkolni. Szóval közlekedni jó, autózni nem.
2013. márc. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy szuzuki ignissel.


Nem bántam meg, mert így mikor átültem egy normális autóba azt kifejezetten könnyűnek éreztem vezetni :)


Amúgy én mindenképpen a benzines - lehetőleg kis köbcentis - autót javasolnám tanulóautónak. Aki ismerősöm nagy dízelen tanult az egyik sem tanult meg rendesen kuplungot kezelni, azóta sem tudnak normálisan vezetni.

2013. márc. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
igen igy gondoltam en pl egy vw polo 1.9tdi-n tanultam es azota is dizel autokat vezettem, tehat nem tudom milyen a benzines, amugy nagyon szerettem az autot es ajanlom barkinek :)
2013. márc. 16. 15:46
 10/16 anonim ***** válasza:
Skoda Fabia 1.2 HTP (High Torque Performance, LOL XD)
2013. márc. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!