Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kötelező -e kitenni a T-betű...

Kötelező -e kitenni a T-betű jelzést ha meg szereztem a jogositványt?

Figyelt kérdés
Ha az emlékeim nem csalnak 2 évig kell kinnt lennie akocsin a T- jelzésnek! ez igyvan?
2009. szept. 18. 16:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem kötelező. Nem hinném, hogy 2 havonta max 1x találkozom kezdő jogsissal az utakon...Az szerintem arra jó, hogy ha ügyetlenkedsz akkor tekintettel legyenek arra, hogy még kezdő vagy, és ne türelmetlenkedjenek nagyon.
2009. szept. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező, de nem vesztesz vele semmit, legfeljebb mások jobban figyelnek rád, már aki.
2009. szept. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%

nem kötelező

de sztem hülyeség....én azt akarom h teljes jogú vezetpként kezeljenek, és minél előbb lthassak éles helyzet vagy rutint szerezzek, és úgy nem fogak ha udvariaskodiuk kell

2009. szept. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Sztem ne rakd ki mert egy két sofőrt irritál a T betü. Lenyomnak, leelőznek még ha te 70nel is mész városban. Nem tom miért van ez így de hát ez a "Balkán" nem? :))
2009. szept. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az utolsóhoz,barátnőmnek elvittem az autóját,nyáron vizsgázott és a szülei kitetették vele.és nemhogy segítőkeszek lettek volna szinte lenyomtak az útról!És mindenki meg akart előzni :) viszont amit tanácsolok ha teheted mindig ültess be melléd valakit akinek már van jogsija pl:szüleid bátyád,barátod,barátnőd stb.sokat tud ő is segíteni hogy szerezz némi rutint és magabiztosságot az úton.
2009. szept. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én most vizsgáztam le forgalomban, de nem fogom kitenni a T - betűt, mert akkor elengednek meg udvariasak nagyon és így nem tanulok meg vezetni soha...
2009. szept. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha kinn van a T betű, azzal csak azt éred el, hogy azt hiszik, hogy bár van jogsid, de béna vagy, azok szokták ki tenni, akik nem tudnak vezetni rendesen...
2009. szept. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én betiltanám ezt a "T" betűs hülyeséget!!Semmi értelme sincs és csak azt éred el hogy a többi autós lenéz leelőznek pedig pont ez lenne a feladata hogy figyelmeztesse a sofőröket hogy te kezdő vezető vagy figyelni kell rád.

A másik meg hogy aki nem tud vezetni az ne egy "T" betűvel tanuljon meg vezetni mert így soha az életbe nem fog elhelyezkedni a forgalomba mert aki meg figyel rá az engedékenyebb lesz és ha így tanulsz meg vezetni azzal csak magadnak ártasz mert nem a kresz szerint tanulsz meg vezetni!

A válaszra visszatérve NEM KÖTELEZŐ SŐT HÜLYESÉG ÉS FÖLÖSLEGES!!!Nem kell kitenni!!

2009. szept. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha van jogsid, nem vagy tanuló!
2009. szept. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kint lenni nem kell, de jobb, ha van.

A mások által említett T-ürelmetlenebbek azért is előznek mert egyesek a T-betűt úgy képzelik, hogy ez feljogosítja őket a forgalomnál 10-30-al lassabb haladásra. Helyben oké, de ha a célod fél országnyira van, akkor nem feltétlen várod ki, hogyan vezetik a T-s járgányt. (nekem észérvként ez jut eszembe)

2009. szept. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!