Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nincsen jogosítványom. Ez...

Nincsen jogosítványom. Ez nagy probléma?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, és szégyen, de férfi létemre még mindig nincs jogosítványom. Nemsokára tervezem, mert talán szükségem lesz rá, meg sok munkához feltétel.


Igazából eddig annyira nem volt sürgető, hogy szerezzek, mert nincs autónk, meg főleg tömegközlekedéssel járok, és nagy bringás vagyok. Meg anyagilag is elég megterhelő, és én egyetemista vagyok még egy jó darabig.


Mégis eléggé szégyellem a dolgot, hisz sok lánynak már 18 évesen van jogsija. Már régóta nincs barátnőm, és ez a tény (hogy nincs jogsim) eléggé félénkké tesz az ismerkedésben. Mintha ez „csökkentené férfiasságomat”, hisz egy férfitól jobban elvárt, hogy tudjon vezetni.


Mellesleg autóm sincs.


Lányok, ti mit szóltok ehhez? Srácok, hasonló helyzet? Őszinte válaszokat várok, ami nem baj, ha nem megnyugtató.


2011. máj. 17. 14:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Apukámnak sincs, sőt a vonaton rengeteg fiú és férfi jár,akiknek valszeg nincs jogsijuk, sőt a barátom is csakmost csinálja(25 éves lesz).

Szerintem ez nem szégyen kérdése, sőt manapság sokba is kerül egy jogsi+egy autó+a fentartás, nem sokan engedhetik meg maguknak.Viszont kényelmesebb és álláskeresésénél előny ha van jogsid

2011. máj. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:

A jogosítványnak mi köze a csajokhoz?

Ha nincs autód felesleges, úgyse egyből azt nézi egy lány, hogy van-e.

Autó pedig nem jogosítvánnyal megy hanem üzemanyaggal. :))))

A lényeg jogosítvány semmit nem jelent.

2011. máj. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, nekem sincs még, mert nem telik rá, de egyszer majd lesz, és sztem tökre nem gáz. Persze rohadt hasznos ha van. Sztem mire gyerekeid lesznek mindenképp legyen, mert metrón orvoshoz vinni....na az a gáz :D
2011. máj. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Szerintem sem nagy dolog, én 23 vagyok, lány és nem ragaszkodom a jogsihoz, tudom, hogy nem lennék jó vezető és nem is várom el senkitől, hogy presztízskérdést csináljon ebből. Ne aggódj emiatt, nem hiszem, hogy ez gond lenne bárkinek is. :)
2011. máj. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
ha olyan csajt akarsz felszedni, akinek csak a pénzed/kocsid miatt kellesz, és csak az a jó neki ha a cabrioval hurcolod a s.ggét, akkor baj. Egy normális csaj esetében kb teljesen mindegy.
2011. máj. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Én csaj vagyok. Kocsim is, jogsim is van. Több olyan partnerem is volt / 4/ akinek nem volt jogsija. Semmit nem zavart.


21/L

2011. máj. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Ebben a kategoriában (Szerelem,sex)nem egyébként nekem sincs és26 vagyok.
2011. máj. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
Nekem sincs jogsim,még jó sokáig nem is lesz. Minek,ha nincs mit vezetni?Amúgy 23 éves lány vagyok. Bátyám 33 éves,és neki sincs.Az a gond, hogy manapság az a nyomorult kocsi is olyan,mint a mobiltelefon:mindenkinek van belőle legalább egy. Engem nem érdekelnek a kocsik,persze kényelmesebb,ha ez ember fenekét cipelik mindenhova...de nálam ez biztos, hogy nem számít :)
2011. máj. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Lehet fiatal vagyok (18/L), de azért válaszolok. Engem nem zavarna, hogy ha egy fiúnak nincs jogsija/kocsija, mert nem várnám el, h fuvarozzon vagy vmi. Szerintem ez abszolut nem mérvadó iylen szempontból. Nekem van jogsim kb. 1 éve, de nem nézem le akinek nincs, mert tudom, h nem olcsó mulatság, meg ugye időt is kell rászánni stb.
2011. máj. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
14.42-es. Forróvérű csaj lehetsz:))) Ha már eddig sikerült begyűjteni 4 jogsi nélküli partnert:) Látom téged is zavart, mivel csak voltak:))))
2011. máj. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!