Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mi van ma? Miért vannak ilyen...

Mi van ma? Miért vannak ilyen sokan ma az utakon? Délelőtt is alig tudtam beérni az Arénába.

Figyelt kérdés

Az Örstől ami kb. tíz-15 perc alatt beérek az Arénába, délelőtt(10-11 órakor) ma azt fél-3/4 óra alatt tettem meg. A Stadionoknál is bedugult minden, és a kereszben autózók is benn ragadtak a kereszteződésben.

Az Arénában is dugig volt a Parkoló, és 11 kor mentem.

Amikor üres szokott lenni máskor.

Kifele is, délután 2/fél3 kor is alig tudtam eljutni az Örsig, Cinkotáig.

Mi történt, hogy ilyen r*hadt sokan voltak ma az utakon?

Nem szokott ilyen lenni, még Péntekenként sem.



2013. ápr. 12. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hét vége, hó eleje, fizetés, segílyosztás.
2013. ápr. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap estefelé is ez volt. Fizetés után vagyunk, jön a hétvége, jó idő...
2013. ápr. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
G******-napok. A hétvégén a plázáknak a környékét is kerüld el messziről, az emberek ölik egymást az egyik női magazin által meghirdetett akciós hétvége miatt.
2013. ápr. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

A péntek az ilyen már évtizedek óta...


...és még durvább lesz..

2013. ápr. 13. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó: nem, nem ennyire durva. Most tényleg az akciók csábítják a népet a plázákba, bár érdekes módon engem most jobban vonz a napfény és az erdő :)
2013. ápr. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!