Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Most szerzem a jogositvanyom...

Most szerzem a jogositvanyom es nem volt orvosi vizsgalatom, mert becsaptak. Ez baj? Bovebben lent.

Figyelt kérdés
Beirtak h megjelentem orvosi vizsgalaton es szemuveges vagyok ennyi a bajom. Csakhogy a vizsgalat dijaert engem orvos nem latott. Lehet ebbol bajom? Vagy ha el akarom erni h elvigyen orvoshoz, akkor a fonok beraghat es nem fogok atmenni a forgalmi vizsgan. Mi a teendo?
2013. máj. 16. 07:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

:O Mi az hogy nem látott orvos? Akkor kinek fizetted a díjat?

Úgy kellett volna, hogy elmész a háziorvosodhoz, és kérsz egy vizsgálatot és igazolást róla jogosítványhoz. Ő megvizsgál, megírja és kifizeted neki.

2013. máj. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Engem mindig lát az orvos. Elmegyek, odaadom a sarcot, elhozom a papírt. Ennyi a vizsgálat. Most ezért minek menj el orvoshoz? Persze van aki meg is vizsgál, de a legtöbben elveszik a pénzt, adják a papírt.
2013. máj. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

ha beírtak hogy megjelentél, örülj neki, megspóroltak neked 1 óra utánajárást


a lényeg hogy legyen igazolásod, gondolom majd odaadják és kész


a legtöbb esetben ha el is mész, nem vizsgálnak meg, csak kezedbe nyomják a papírt

2013. máj. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 szántóvető ***** válasza:
"Beírták hogy megjelentem"-hova írták be?Ha kaptál papírt akkor lehet örülni.Fogadjunk hogy kaptál.
2013. máj. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

fogadjunk, hogy nem kaptam. csak a szüleim mondták, hogy ha balesetet okozok a hamis orvosi igazolással, amiben mondjuk nincs benne, hogy magas a vérnyomásom, akkor simán rámvarrják hogy hamis orvosi papírral vezetek, és mondhatják azt is, hogy én fizettem le az orvost, hogy hamisítsa meg a papíromat.

magyarul az iskola főnöke szerint 'hivatalosan be van naplózva, hogy megjelentem, megvizsgáltak', de papírt erről nem kaptam, nem szerepel benne, hogy színtévesztő vagyok és ha ez később, az időszakin derül ki mondjuk, akkor hogy magyarázom meg?


a másik h elkérték a pénzt érte, de nem vizsgáltak meg. ez szerintem gerinctelen húzás és már nem először csapnak be.

2013. máj. 16. 09:27
 6/13 anonim ***** válasza:
Miért hagytad magad átverni? Nem gondoltad, hogy az orvosi igazolásért az orvosnak kéne fizetni? Miért nem néztél utána?
2013. máj. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Orvos adta a papírt? A kutya nem fogja kérdezni, hogy adta ki, van papírod és kész.
2013. máj. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mint irtam, nem kaptam papirt. Befizettem a dijat a vizsgalatnak de az nem tortent meg.
2013. máj. 16. 11:45
 9/13 anonim ***** válasza:
HA nem kaptál róla igazolást, akkor hogy adnák ki a jogosítványodat?
2013. máj. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
az az oktató hibája, ha nem kérte el az orvosi igazolást, hanem csak beírta, hogy megvolt...azt neki el kell könyvelni. viszont ha ezt megtette papír nélkül, ő baja. meg persze a tiéd is, hogy nem szóltál neki. ugyanis oké, ha nem annyira rossz a szemed, akkor személyautóból szemüveg nélkül levizsgázhatsz...(bár nem a legjobb ötlet). viszont ha muszáj szemüveget venned, mert annyira rossz, akkor nem fognak vizsgázni engedni. színtévesztés miatt inkább ha hivatásos jogsit akarsz csinálni, akkor lehetne bajod, de akkor is külön orvosi vizsgálat van, szóval igazából mindegy.
2013. máj. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!