Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Most szerzem a jogositvanyom...

Most szerzem a jogositvanyom es nem volt orvosi vizsgalatom, mert becsaptak. Ez baj? Bovebben lent.

Figyelt kérdés
Beirtak h megjelentem orvosi vizsgalaton es szemuveges vagyok ennyi a bajom. Csakhogy a vizsgalat dijaert engem orvos nem latott. Lehet ebbol bajom? Vagy ha el akarom erni h elvigyen orvoshoz, akkor a fonok beraghat es nem fogok atmenni a forgalmi vizsgan. Mi a teendo?
2013. máj. 16. 07:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az orvosi papírt kérik először a kresz vizsgánál( amikor lejelentenek vizsgára) és az okmányirodában, mikor váltod ki a jogsit. Szóval anélkül nem csinálják meg neked az okmányirodában a jogsi igénylést. De szerintem így még kreszből se vizsgázhattál volna, kérdezz rá az autósulinál, lehet hogy náluk van.
2013. máj. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Istenem hogy nem bírjátok felfogni... A gyerek kifizette az autóssulinak a vizsgálat árát, a suli odaadta az orvosnak, az orvos kiállította a papírt és visszaadta az autóssulinak. Ennyi történt.
2013. máj. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Tudom én is, hogy ez történt, csak nem értem, hogy nem gondolta, hogy az orvoshoz kéne menni a vizsgálatra.

Én azért szólnék az autósiskolában, hogy: "Még nem volt orvosi vizsgálat, mikor lesz? Vagy itt szokás hamisítani az igazolást"

2013. máj. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!