Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Én tegnap jártam Budapesten...

Én tegnap jártam Budapesten és meglepődve láttam, hogy a Duna bár elöntötte már a rakpartot, homokzsákos védelmet sehol nem láttam. Még a rakpart kiskapui a kikötőknél sem voltak eltorlaszolva. Nem lesz hatalmas baj Budapesten?

Figyelt kérdés

2013. jún. 8. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz. 9m lesz a tetőzés és 9,30 vagy 9,40m a gát teteje.
2013. jún. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

Miből gondolod, hogy te jobban értesz ezekhez a dolgokhoz, mint egy vízügyi mérnök?

Lehet, hoyg annak nincs is jelentősége a víz útjának szempontjából, hogy a kiskapu el van-e torlaszova vagy nem. Hagyd a szakemberekre, hidd el teszik a dolgukat a tanácsaid nélkül is:)

2013. jún. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, bár az a kb 30-40 cm engem annyira nem nyugtat meg, de elég jól tudják becsülni a tetőzést, szóval nem lesz gond.
2013. jún. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én kérdeztem, nem montam, hogy jobban tudom bárkinél. Én nem hallottam vízügyi szakembereket, te igen, vagy az vagy? Többnyire csak azt hallom mindenhol, hogy nem lehet tudni. Azt hiszem nincs megfelelő modell a tetőzésre, vagy annak igen nagy a szórása. Egyébként meg a Római part el van öntve. Én megvédtem volna.
2013. jún. 8. 20:17
 5/6 anonim ***** válasza:

"Egyébként meg a Római part el van öntve. Én megvédtem volna."


Az ártéren van néhány ház, azokat mindig elönti az árvíz!

2013. jún. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt a "kiskaput" meg nem kell eltorlaszolni mert a víz nem ismeri a lépcsőt!

:D

[link]


Ha jobban megnézed a vízmércét, akkor látod, hogy 8,90-nél van a teteje, és ettől kicsit magasabb a rakpart!


Ha meg önkéntes munkára vágysz, akkor jelentkezz a katasztrófavédelemnél, szívesen látnak!

2013. jún. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!