Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogy lehet elbambulni a...

Hogy lehet elbambulni a lámpánál főképp ha az ember az első a sorban?

Figyelt kérdés

Azt mondták, mikor meg volt a jogsim, és vezettem az elején, hogy "majd te is elfogsz bambulni, és rád is rád fognak dudálni!" mikor rádudáltam már 3. mpre zöld volt, és láttam, hogy nem figyelnek.

De 3 éve vezetek nap mint nap, és SOHA nem bambultam még el a lámpánál. Főleg ha elsőnek állok ott, akkor főleg nem!

Hogy lehet elbambulni? Nem megy bele a fejembe!

Sokan azt hiszik, ha pirosat kapnak, 10-15 percig lazíthatnak?



2013. jún. 25. 20:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Úgy, hogy nem mindenki olyan tökéletes, mint te. Vannak, akik - veled ellentétben - szoktak hibázni. De veled ez természetesen nem fordulhat elő, nem kell félned.
2013. jún. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ez nem hiba kérdése, hanem figyelni kell! A vasúti átjárón se megyünk át vakon! Legalábbis én nem!
2013. jún. 25. 20:45
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Velem olyan volt, hogy mellettem olyan autó állt, ami nagyon tetszett, aztán azt néztem. Mikor az elindult, akkor jöttem rá, hogy hoppá, zöld van.

A másik eset, ha egy csinos hölgyeményen megakad a szemem. De azért nem fordulnak ezek elő olyan gyakran

2013. jún. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 waland ***** válasza:
89%
És mi van, ha régi az autója, és keresni kell a sebességet, vagy ha belebeszéltek a vezetésébe, vagy akármi. Honnan tudod, hogy miért nem megy már? Azért nem haragudnék, ha rámdudálnának egy rövidet, ha elbambultam, de azért az türhőség, amikor ilyenkor a másik rátapad a dudára. Ezzel csak azt lehet elérni, hogy a másik megijedjen, elkavarja a sebességet, leugorjon a kuplungról vagy hasonló marhaságot csináljon, aztán te várhatsz még tovább. Kéne már tanulni kis türelmet a közlekedésben, az többet segítene, mint a dudálgatás. (mondom, egy rövid dudálásnak én sem vagyok ellenére, de rátehénkedni, hogy mennyé má paraszt, na az nem ilyen)
2013. jún. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én elég sokszor becsukott szemmel lazítok a lámpánál. Többnyire időben ébredek!

:D

2013. jún. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

- Telefont/navigációt/hifit nyomkodom

- Papirokba belenézek

- Eszek/iszok

- Megragad a szemem valamin (bármin: nőn, kocsin, motoron, hirdetésen, kirakaton, stb)

- Keresek valamit a kocsiban


Nem mindig sikerült zöldre indulni. Dehát ez van:)

2013. jún. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan 3 sec miatt idegeskedtek? HOVA SIETTEK ENNYIRE?

Természetesen átlagos autózásra gondolok, nem pedig sietni kell, mert robban otthon az interkontinentális rakéta 3 sec múlva.

2013. jún. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
3 másodpercnél már dudálsz? Én olyan 10-nél adok egy gázfröccsöt, arra általában felébrednek. Meg ugyebár lakott területen belül a dudát csak vészhelyzet elkerülésére használhatod. Vagy rosszul tudom?
2013. jún. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha most elmondom, hogy nekem már sikerült úgy elaludnom a pirosnál, hogy a kocsi sebességben volt, akkor nagyon le leszek pontozva? Így jár aki egy két napja megy alvás nélkül.. :D
2013. jún. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%
A többiekkel ellentétben, én értem a kérdező problémáját. Nyilván mindenkivel megesik, hogy elbambul, nem figyel. De elképesztő, hogy minden egyes elk.rt pirosnál valaki (nem feltétlenül az első, de a második is) a zöldnél kezdi el keresni a sebességet, és a sor magas sem képes együtt mozdulni. Utána persze a türelmetlenebbek elindulnak a sárgán is, és jéééé, így alakul ki, hogy a sor zöldnél áll mint a cövek, pirosnál meg haladunk. Igazi, fegyelmezett népség vagyunk.
2013. jún. 26. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!