Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szerintetek az ilyen részegtáb...

Szerintetek az ilyen részegtáblák bevezetése csökkentené nálunk az olyan baleseteket, mikor az autós az úton "szlalomozó" részeget üt el? (Kép lent)

Figyelt kérdés
[link]
2013. jún. 26. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hatalmas szuveneritásként tekintenének ezekre a táblákra, és menne belőle az üzletelés aki hozzá akar jutni

Rám nem vonatkozna ez, minek néznék rá?

2013. jún. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
Aki így van az úton azt ne védje már semmi! Amúgy nem vagyok benne biztos hogy ez egy szabványos tábla. Ne tartsunk már ott hogy nekem kötelező legyen minden hülyére figyelni.
2013. jún. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nem kell ilyen tábla - ezt is magában foglalja a "lakott terület kezdete" tábla... :P Én ezért tartom be jó közelítéssel az ötvenet, mert a pocsolyarészegek, a labdázó kisgyerekek meg az önfeledt kerékpárosok - legalábbis meglátásom szerint - mindannyian az én lökhárítóm alá akarnak befeküdni. Biztos érdekli őket a hűtő, a lengőkarok meg a katalizátor.


#2 - pedig az autósnak (illetve a motorizált járművel közlekedőnek) kell a "hülyékre", azaz azokra akiket nem kötelez semmi az alapvető szabályok ismeretére sem, figyelni. Ilyenek a bringás és a gyalogos, sőt a legveszélyesebb, az elektromos kerékpáros is.

2013. jún. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyeske, mi az a "szuveneritás"? Van szuvenír (ajándék), meg szuverenitás (államok önrendelkezési joga), "szuveneritás" nincs. Ha nem mennek az idegen eredetű szavak, használj más szót, mert így csak kiröhögteted magad.


Amúgy poénnak jó ez a tábla, de alapvetően a részeg emberek esetében tipikus gázolásos balesetek inkább abból erednek, hogy valaki lakott területen kívül elalszik az úton és átmennek rajta - ergo minden utat tele kellene szórni e táblával.

2013. jún. 27. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!