Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért van sok olyan ember,...

Miért van sok olyan ember, aki ha meghúzza, vagy nekimegy a másik kocsijának, akkor az adatai hátrahagyása nélkül eltűnik?

Figyelt kérdés

Nem vagyok annyira tapasztalt ebben a témakörben, de kára származik belőle ha meghagyja az adatait, vagy esetleg megvárja a tulajt? Szerintem nem, mert fizet a biztosító. Vagy rosszul tudom?

Hallottam olyant, aki egy bevásárlóközpont parkolóban nekiment egy álló autónak. Utána kiszállt, felírt valamit egy papírra, és rátette a károsult szélvédőjére. Gondolhatnánk, hogy itt vége is a történetnek, de amikor visszajött a tulaj, kb. a következő szöveget találta a cetlin: "én mentem neki az autójának, és csak azért írom ezt a papírt, mert nagyon sokan rossz szemmel néznek rám a parkolóban".


2013. júl. 4. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

Mert rosszindulatú büdös tapló tinó. Az ilyenek szerencsétlen lelkibeteg korcsok, és egyetlen örömük a hitvány kis életükben hogy más embereket szivassanak, és ettől kva jól érzik magukat...

Jobb időben az ilyeneket páros lábbal rúgták le a Taigetoszról.

2013. júl. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
akkor a bonus-malus rendszerrol te meg nem hallottal. ha balesetmentes vagy csokken a biztositasi dij, ha meg kart okozol akkor no
2013. júl. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem meg belémjött egy motoros úgy, hogy én mentem az aszfalt(fő)útvonalon, az meg a huligán haverjaival konvojozott és nem adta meg az elsőbbséget. Elesett és a bal hátsó sárvédőmet behorpasztotta.

Aztán felállt, visszaszállt a mocira és elhúzott, mint a vöcsök...

2013. júl. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha kárt okoz növekszik a biztosítási díja ,ezért nem hagynak ott elérhetőséget és sunnyognak el. Éves szinten megér nekik néhány ezrest a becsületük elvesztése, de ilyenek a bunkók, lexarják a másik problémáját, csak nekik nehogy kicsit is rosszabb legyen..
2013. júl. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!