Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogy érdemes beállni két...

Hogy érdemes beállni két autó, vagy valami tárgyak közé? Tolatva, vagy orral?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, mikor van sok hely, akkor orral beáll az ember két autó mögé/eklm, hanem parkoló helyen két autó közé.

Sokan inkább szerencsétlenkednek a betolatással, de orral tudjanak kiállni, de mások meg lesz*rják, hogy ki kell majd tolatni, beállnak egyből orral, és mennek dolgukra.


Melyik a jobb módszer? Vagy ez egyéni?



2013. júl. 16. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint sokkal egyszerűbb tolatva beállnom, rá kell érezni, és így még a kiállás egyszerűbb :)
2013. júl. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én szemből állok be ilyen parkolókban, majd ráérek kitolatni mikor végeztem a dolgommal.

Talán ha monduk vannak mögötted, akk előnyösebb szemből beállni, hogy ne tarts fel a mögötted lévőt.

Amúgy meg teljesen mindegy. Kinek, mi tetszi! :)

2013. júl. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tolatva jobban lehet navigalni, befele erdemes tolatva, mert ott fix helyre kell betalalnod. Kint tobb hely van, kiallni orral is lehet.
2013. júl. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tolatva szoktam beállni, mert kifelé sokkal egyszerűbb jönni orral, ugyanis ha kocsik vesznek körül parkoláskor akkor ha tolatva jönnék ki akkor gyakran nem látom be az úton haladó forgalmat csak mikor már a kocsi háromnegyedét kitoltam az útra.
2013. júl. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én tolatva jobban szeretek parkolni.
2013. júl. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tolatva kisebb helyre is be tudsz állni, mint szemből.
2013. júl. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!