Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Forgalmi vizsga alkalmával?

Forgalmi vizsga alkalmával?

Figyelt kérdés
Ki járt már úgy, hogy épp a visszaúton szúrt el vmit és annyi volt a vizsga? Milyen érzések kavarogtak bennetek, és hogy léptetek túl rajta?

2013. júl. 18. 12:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A tegnapi kérdező járt úgy utoljára előtted.

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__460..

2013. júl. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
és te nem?xd
2013. júl. 18. 13:23
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly vizsgáztam, elsőre átmentem. Nagy kő esett le akkor a szívemről, pedig Szil...-nénél vizsgáztam, a szegedi, vásárhelyi tanulók már biztos hallottak róla.
2013. júl. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
mi a keresztneve?
2013. júl. 18. 14:49
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak a férjezett vezetéknevét tudom.
2013. júl. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
és kemény vb volt?
2013. júl. 18. 16:04
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Aznap 5-en vizsgáztunk annál a vizsgabiztosnál, én voltam a 4-ik. Az előttem lévő 3-at sorra meghúzta, engem átengedett, az utánam következőről nem tudok mondani semmit. Vezetés közben csak kétszer szól hozzám, a kereszteződésben kérdezte hogy merre megyünk, ugyanis nem indexeltem. A másik az volt mikor hosszas keresgélés után csak olyan helyet találtunk derékszöges hátramenetes parkoláshoz ami túl nagy volt, és miután beálltam mondta hogy majd keressek egy szűkebb helyet is. Ezután kimentünk országúti vezetésre, majd mikor visszajöttünk akkor találtam egy olyan szűk helyet hogy a betolatás után nem lehetett még az ajtókat se kinyitni, de ebben rugalmas volt a vb, elfogadta parkolásnak mivel jelen esetben nem is az volt a cél hogy kiszálljunk a kocsiból. A végér 8 hibapontom lett, így átengedett. Az elmaradt index miatt meghúzhatott volna, de lehet hogy ennyit mindenkinek elnézett.
2013. júl. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ügyes vagy! Gtatulálok! ;)
2013. júl. 18. 16:38
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én harmadszorra mentem csak át. Az elsőnél kb. három hét alatt tudtam le a kötelező órákat (akkor még volt rutin is). Nem volt elég tapasztalatom és majdnem felmentem a járdára, az oktató meg belekormányzott...páff helycsere. Elismertem, rossz voltam, tanulópénznek elment. Utána fél év múlva mentem megint. Sztem sose vezetettem előtte még olyan jól. 35 perc lement, parkoltam le, egyszer csak derült égből "Cseréljen helyet az oktatóval". Én pislogtam, mondom Minek? Az volt a bajom, hogy mikor kinéztem a parkolót, kb. gyökkettővel megyek és egy szűk utcába nem néztem be feltűnően, hogy jönnek-e, mert ugye jobbkezes volt. Akkor fel tudtam volna robbanni. Mondta, hogy nem volt hibám még, de visszafele mondana egy két tanácsot. Finoman megköszöntem, mondtam neki, hogy ne mondja, mert felrobbanok és inkább hazagyalogolok...

Harmadiknál szerencsére nem ő volt. Már új rendszer élt. Mikor megcsináltam minden parkolást, plussz a saroktolatást, tudtam, hogy baromi nagy balfék lehetek, ha itt elszúrom. Mert tömegbe szerintem a legegyszerűbb menni. Mondta mondta az öreg és a két perces monológja után mondta, hogy balesetmentes vezetés kíván! Na ott is kijött belőlem egy két csúnya szó, de a pozitív értelemben. VB el is mosolygott és kérdezte, hogy sok volt a feszkó? :)

2013. júl. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hú, én is ezt a pillanatot várom :D Hogy "balesetmentes vezetést kívánok." :d remélem, a harmadik vizsga alkalmával már nekem is eljön :)..
2013. júl. 19. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!