Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miskolcon melyik autósiskolát...

Miskolcon melyik autósiskolát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Jó és rossz tapasztalatok minden infóval együtt érdekelnének (ár, hozzáállás, rugalmasság, színvonal stb. stb.) és C vagy C+E kategórián gondolkodom, B már 10 éve van.
2009. okt. 29. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:

esetleg Nyíregyházán az Educar-t tudom ajánlani! Miskolc környékéről is járnak ide páran, főleg a nagyobb kategóriákból C,D,E én is náluk csináltam.

Miskolcon nem tudok

2009. okt. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de az anyagilag húzós lenne, amúgy nem lenne gond Ny1-re lemenni csak egy tanfolyamon keresztül sok lenne az üzemanyagköltség:)
2009. okt. 29. 19:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Educart én is csak ajánlani tudom, én az egyik kireneltségüknél tanultam és nagyon korrektek voltak, semmi mutyizásra sem adtak lehetőséget sem... meg sem említették, nem fizettem le senkit és így is meglett...
2009. okt. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor Miskolcon kérek egy ilyet:) Itt nincs Educar? És tehergépkocsi jogsi:) Amúgy jöhet minden infó válasz, nekem minden hasznos, de az tuti ha beiratkozok az Miskolcon belül lesz. A tehergk. jogsi részleteiről is irhat akinek van kedve, vagy a vizsgaélményét bánatát is szívesen meghallgatom:)
2009. okt. 29. 20:14
 5/7 anonim ***** válasza:

az 1. vagyok: én tavaly ilyenkor kezdtem a C-t. A kresz elég hosszú, de nem veszélyes a vizsga

3része van a kreszvizsgának, sima kresz (táblák, szabályok), műszaki, és üzemeltetési. Ha az egyikenk megbuksz, akkor csak azt az egyet kell ismételni (asszem). aztán jön a rutin, csak pár óra, és jön a vizsga. Elég könnyű. közben van olyan h BÜ. Biztonsűgos üzemeltetés. Nekünk az Educar telephelyén volt egy garázs, ott voltak az órák, állt bent egy nyerges vontató, és azon nézegettük meg az alkatrészeket, meg volt egy fal, amire rá volt építve egy tehergépkocsinak a fékszerkezete... azt is be kellett magolni... szóval erre elég sokat kell tanulni. Forgalom: jó sokat kell vezetni, a végére már nagyon untam.... volt hegyi vezetés is, az jó volt.. és aztán a vizsga.. de ha ezzel akarsz foglalkozni, akkor a jogsi még semmit se ér, kell még PÁV2, meg gépkocsivezetői tanfolyam is.

2009. okt. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ja és kb 3-4hónap alatt végeztem
2009. okt. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Van amúgy már páv2 nekem, azt írtam is hogy 10 éve B is.
2009. okt. 30. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!