Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért mutogatnak egyesek...

Miért mutogatnak egyesek felháborodottan, ha nem arra nézek, amerről el akarnak engedni?

Figyelt kérdés

Volt 2x velem, hogy néztem balra, jobbról jöttek, és el akartak engedni, és nem láttam(ugye nincs a h

átamon szem) és már oda értek hozzám mire elfordultam jobbra, hogy arra nézzek, és már a kormányt csapkodtál, hogy "menjél m

ár baaaaaaaaz meg!" szinten.

És a fejóüket rázták, hogy mekkora láma vagyok.

Hogy lehet ezen felhúzni magukat? Ha bevágtam volna eléjük akkor arra is verték volna a kormányt?



2013. szept. 21. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Akkor nem. Bár ez egy megszokott magyar mentalitás,de annyit tudok javasolni,többet nézz körül,ne csak balra,jobbra is.. :)
2013. szept. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Nem kell foglalkozni veled. Én azzal hergelem az autósokat, hogy betartom a szabályokat. Megállok zebránál, engedem a gyalogost, ha kanyarodom, kiengedem a buszt a megállóból. Dudálnak, öklöt ráznak. Tegyék. Kit érdekel.

Egyébiránt az, hogy ő lemond az elsőbbségéről, nem jelenti azt, hogy más is. Erről meg kell győződnöd, ha ideges, ha nem. Meg hát sokkal gyakoribb, hogy percekig áll az ember a sarkon, s senki nem segít. Ha valaki mégis, akkor csodálkozik, hogy mit akar ez.

2013. szept. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%
2 válaszadó. Majd érdekelni fog ha egyszer valaki kiszáll az autójából és pofán vág mert hergeled. Igazad van,nyugodtan vezetsz,ez jó,csak nem mindenki tolerálja a "tötymörgő" sofőröket.
2013. szept. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pedig a 2-nek van igaza. Ha navid azt mondja, hogy a következő lehetőségnél fordulj balra, de ott behajtani tilos tábla van, akkor nem hajtasz be. Ugyanezen az elven, hiába mutogatnak, amíg saját szemeddel nem gőződsz meg a helyzet tisztaságáról, addig hiába mutogatnak.
2013. szept. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
25%
Azok az elengedös pofák közlekedési rendörök voltak? Sokszor sokkal többet segitenek azzal ha kessz szerint elhuzzák a csikot. Multkor volt egy ilyen szitu ,sportkocsi jampi gyerek vele szöke csaj.Nagy pofával tessékelte volna maga elé a mazsolát, de az az istennek sem élt a lehetöséggel . Állt a forgalom- mögöttes kocsibol kiszálló 120kg-os cigánygyerek gyalog odamenve erdklődőtt cabriolos ficsurtól, miért nem megy? Az elmagyarázta , és miután egy olyan pofont kapott hogy 3 sávval arrébb is beleremegett az autó ,megtalálta egyböl a gázpedált.
2013. okt. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!