Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ti hány órát vezettetek míg...

Ti hány órát vezettetek míg sikeres forgalmi vizsgát nem tettetek? Hanyadszorra sikerült? Illetve mennyibe került összesen a jogosítvány megszerzése?

Figyelt kérdés
Elsősorban azok válaszát várom akik idén vizsgáztak.
2013. okt. 30. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Kötelező óraszámmal, elsőre, tavaly. Ez a motor jogsim. Autós 10 évvel korábban, kötelező óraszámmal, elsőre. Persze semmi kenőpénz.
2013. okt. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
22 ora vezetes utan sikerult elsore.Nem volt ezt megelozo vezetesi gyakorlatom.
2013. okt. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

a kötelezően előírt órák duplájára volt szükségem a sikeres vizsgához,plusz rutinon meg is buktam egyszer de mielőtt elkezdem tanulni életembe nem vezettem 1 m-t se.

22/F

2013. okt. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
93%
Kötelező minimum, elsőre sikerült, igaz neccesen. Szerencsém volt a vizsgabiztossal :)
2013. okt. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért írom le, mert alap esetben szenya vagyok:


Együtt vizsgáztam A és B kategóriára. Az elméleti vizsgán elsőre átmentem, szintúgy a motoros rutinon is. Megkaptam a tanuló jogsit, ki is használtam. Az autós rutinpályán egy órát töltöttem, megcsináltam a beállásokat, aztán mentünk ki a forgalomba. Csepelről átvittem az oktatót a Klinikákhoz, ott én kiszálltam és legközelebb a forgalom vizsgán találkoztunk vele. (Közben megcsináltuk a motoros forgalom vizsgát) A forgalom vizsga előtt egy órával találkoztunk, mentünk egy kört a vizsga útvonalán, elmondta hol vannak a buktatók, aztán levizsgáztam elsőre egy hibaponttal! :)

Az egész A-B kategória 5000 Ft körüli összegbe került.


No igen, ez 1986-ban anyám egy havi fizetése volt!

:D

2013. okt. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!

Azért kérdeztem, mert én már a kötelező dupláját levezettem.

Nem vagyok egy reménytelen eset,egész jól megy, biztosnak érzem magam, van érzékem a vezetéshez.

Igaz az egészet nem értem, mert a rutinpályán is több mint 10 órát töltöttem el, pedig előbb teljesítettem az ottani feladatokat, de nem sok értelme volt, mert forgalomban sokkal másabbak a manőverezési feladatok.

Direkt nem is akartam 30 levezetett óra után vizsgázni menni, mert hiányosak voltak az ismereteim, pl 30 óra után még csak lakott területen kívül sem jártam.

Biztosra akartam menni így lassan 60 levezetett óra után elmentem vizsgázni, megbuktam ráadásul elég hülyeség miatt. Már rengeteg pénzben van. sokan azt mondják, hogy ez az iskola részéről az időhúzás, hogy minél több pénzt otthagyjak, és váltanom kellene iskolát.

Az oktatóm nem a legjobb, nem oktat, csak ül mellettem.

Magamtól kellett rájönnöm a dolgokra, és youtube videókból tanultam meg parkolni.

2013. okt. 30. 22:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem most hétfőn lett meg, negyedszerre... Leginkább a parkolásokkal volt probléma, de az első azért nem lett meg mert nem vettem észre egy gyalogost. A végére már nagyon elment a kedvem az egésztől, úgy éreztem sosem fog sikerülni de most nagyon jó érzés. Szerintem én is nagyjából a dupláját vezettem a kötelező óraszámnak. Összesen nem tudom, mennyibe került, de egy óra 3300 Ft volt. Ne add, fel, sikerülni fog :)
2013. okt. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Ma vizsgaztam le. 42 orat vezettem. Osszesen majdnem pontosan 200ezerbe kerulte mindenestul (kresz, orvosi, elsosegely). Elsore sikerult, de ha egy szigoru vizsgabiztos van akkor megbuktathatott volna. Semmi tapasztalatom nem volt elotte, teljeen nullarol kezdtem.
2013. nov. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!