Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogy beszéljem le a barátnőmet...

Kismutyesz_ kérdése:

Hogy beszéljem le a barátnőmet a jogsi szerzésről ha egyszer nem megy neki?

Figyelt kérdés
Tegnap bukott meg 5. alkalommal. Nem tud egyszerre több mindenre odafigyelni. Volt már olyan, hogy át ment a piroson, az oktató rántotta el a kormányt, ő fékezett különben gond lett volna. Félek, hogy egyszer ott hagyja a fogát amikor senki nem lesz vele, hogy segítsen neki. Tegnap azért bukott, mert valamilyen kereszteződésnél nem nézett jobbra és balra. Apróbb dolgokon csúszik el. Minden áron akar jogsit, de eléggé kockára teszi a testi épségét.
2013. nov. 30. 02:38
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Szerintetek igy jó ötlet jogsit szerezni?
2013. nov. 30. 02:43
 2/28 anonim válasza:
engem is apróság miatt buktattak meg.nem vettem észre,hogy egy öreg lelépett a zebrára.az volt a probléma,hogy nagyon lekötött az autó kezelése.nála nem ez a probléma?mert amint magabiztosan kezeltem az autót nem volt semmi gondom,átmentem.
2013. nov. 30. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Asszem most már páv-ra kell mennie, és ott meg hátha eltanácsolják.

[link]


Így is egy rakás idióta van az utakon (főleg a sok idegbeteg "magabiztos" gyorshajtó, aki azt hiszi magáról, hogy nem tud hibázni, és halhatatlan), úgyhogy nem kell még egy...

2013. nov. 30. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
79%
Még hogy ő otthagyja a fogát, az egy dolog, de komplett -vétlen(!)- családokat szoktak kiirtani az ilyen kis figyelmetlen sofőrök..
2013. nov. 30. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
71%

Én megkérdezném tőle, hogy nem fél, hogy megöl valakikt?

Lazán áthajtani a piroson, és még észre sem venni a veszélyhelyzetet, az már az a kategória, amikor az anyósülésre sem engedném, nemhogy a volán mögé...

2013. nov. 30. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
48%

Jesszus, de durva. Nekem megvan, mindenből elsőre átmentem, de tudom, hogy béna vagyok, nem is vezetek :) ha nem automatikus neki az autó kezelése, akkor pech, nem neki való. Gyalogosan is ilyen figyelmetlen??

Tényleg jó lenne megvizsgáltatnia magát, pl. ismerősnek annyira rossz volt a szeme (lencsét hordott), hogy emiatt az orvos szerint a reflexei lassúak, nem ajánlotta a vezetést. Van ilyen. Lehet, a barátnődnél más probléma van, vagy csak több órát kell vennie, vagy odafigyelni végre, koncentrációt tanulni. Ha más helyzetben is előfordul a koncentrációzavar, vagy más probléma, akkor azt kiszűrik. Ezen el kellene gondolkodni, mielőtt halom pénzt kidob az ablakon és kinyír valakit magával együtt.

2013. nov. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Már ne haragudj, de az, hogy átmegy a piroson meg nem néz körül a kereszteződésben, ezek nem "apróbb dolgok". Ezeken életek múlhatnak. Jogsit szerezni nem jog, hanem lehetőség, akinek nem megy, annak nem szabad adni.
2013. nov. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Felejtse el a jogosítványt! Ami ennyire nem megy azt nem kell erőltetni! Városi 40-50km/h-nál nem tud odafigyelni a dolgokra, akkor mi lesz 90-nél?
2013. nov. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Ha 5. alkalommal bukott meg, akkor túl elhamarkodottan megy vizsgára. Kb. szórja a pénzt. Azt kéne csinálni, hogy gyakorolni-gyakorolni. Pénze ezek szerint van. Ne vizsgadíjra költse, hanem órákat vegyen. Jó sokat, aztán a gyakorlástól majd ez megváltozik.
2013. nov. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Szerintem nem teljesen reménytelen ügy, de tény, hogy csak rengeteg (igen, az eddigieknél is több) gyakorlásra van szükség. Először bizony zárt terepen, tanpályán, hogy az autó kezelése szinte egyáltalán ne kösse le a figyelmét. Utána pedig az egyszerűbbtől a bonyolult felé haladva kellene forgalomban vezetnie, falu-kisváros-nagyváros sorrendben. Amit tisztázni kell vele az az, hogy nagyon hosszú idő lesz, de meg is kell erősíteni őt abban, hogy igenis meg tudja csinálni ÉS biztonságosan tud majd vezetni, ha elfogadja, hogy ez nem fog olyan könnyen menni neki, mint másoknak.
2013. nov. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!