Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A részegeket akik az úton...

A részegeket akik az úton előttem szédelegnek ledudálhatom onnan?

Figyelt kérdés

Mentem egy utcában, kanyarodnék be egy másikra, erre két részeg előttem szédeleg. Észre veszeik nagy ehezen, hogy mennék be az utcába, és gyök 2vel leszégelegnek előlem, és bámulnak, mintha még kocsit nem láttak volna.

Legközelebb ledudálhatom az ilyen alkeszokat? Szédelegjenek máshol délutéán 4 kor!



2013. dec. 18. 09:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Max ha nem arra laksz, de még csak nem is a közelben.


Legalábbis nekem nem kéne emiatt karc a kocsimra.


Meg lehet ott a helyszínen is rosszul jön ki, aztán belerúg a kocsidba.. Feleslegesen én biztos nem kockáztatnék semmit. Ki nem szarja le, hogy szédelegnek, ott a segged alatt az autó, nem bírsz várni max pár percet? :O


Türelmetlen, bunkó sofőrök xD

2013. dec. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rákanyarodtál arra az útra amin ők átkeltek. Nekik volt elsőbbségük. Ilyen esetben nem dudálhatod le őket.
2013. dec. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért, ha dudálsz, akkor "gyorsabban szédelegnek"???
2013. dec. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tekintettel rá, hogy részegek, a dudálásnak nem sok haszna van, legrosszabb esetben csak nekiesik a kocsinak.
2013. dec. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lakott területen csak balesetveszély elhárítása céljából használhatod a dudát. Ha valami problémád van a másik közlekedővel, akkor ablak leteker, kicsi szájat kinyit, megbeszél, már csak a környék nyugalmának érdekében is. De nem tilos ittasan gyalog közlekedni, és ha csak gyökkettővel megy, akkor annyival megy. Öreganyádat sem dudálnád le a járókeretről, ugye?
2013. dec. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Miért, ha dudálsz, akkor "gyorsabban szédelegnek"???"

Nem, de talán észreveszik magukat.


"Öreganyádat sem dudálnád le a járókeretről, ugye?"

Gondolom nem dudálná le a kérdező, de azért van egy kis különbség a kettő között, mert amíg egy idős nem tehet arról, hogy megöregedett, addig a részegeket senki se kéri, hogy már délután igyák ronggyá magukat.

2013. dec. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
41%
Tedd be 1-esbe a kocsit és a kuplungról ne engedd fel a lábad, nyomd be tövig a gázt (akkor befosnak és arréb mennek) amikor arréb mennek engedd fel a kuplungot! Oszt cs!
2013. dec. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!