Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kajak a kamionos letol, ha...

Kajak a kamionos letol, ha bevagsz elé? Azt mondta ismerősöm, hogy őt próbálták fékeztetni, de ő letolta volna ha valaki megcsinálja vele.

Figyelt kérdés

Kamionozott pár évet, és mondta, hogy voltak ilye barmok, akik poenosnak hitték, ha fekezgetnek előtte. De ő nem félős, és megtolta volna ha valamelyik közvetlenül előtte jatsszik ezzel.

Azt mondta a kamionosok nem félős emberek!

Azok letolnak, ha hulyeskedsz vele?



2014. jan. 9. 16:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%

Nem fognak letolni. Ámbár...

Sokszor értékes árut viszünk, nemritkán 100 milliós értékben. Ha csak kakaskodik valaki, nem veszem fel a kesztyűt, de ha gyanúm támadna, hogy ez egy komolyabb támadás, rablási kísérlet - és honnan tudnám miért fékezget - én bizony letolnám. Egyszer csak kijövök a börtönből, de a támadó a föld alól sosem.

2014. jan. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én kamionoztam a HC-nál.Szándékosan nem tolnék le senkit,de ha bejön elém 1-2 méterre,és ráfékez,biztos nem bírok megállni,az árokba meg nem fogok más hülyesége miatt beborulni.Akkor természetesen koc.Ilyen esetem volt nekem is sajnos.Más kérdés az orosz pálya.Ott nem állunk meg,ha kedves az életünk...
2014. jan. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mi az esély hogy észre fogja venni a bevágást? És ha nem? Pont telefonálok, nézem a tv-t vagy a gps köt le. Az egy dolog hogy mindez tilos, de a való világ.
2014. jan. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem mindenki ilyen, de mindenesetre az ukrán, orosz, de a román kamionokkal sem jó ötlet kekeckedni.
2014. jan. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Egyszer ezt megcsinálták velem a nulláson. A sztory:

néhány éve történt, közepes forgalom, egy piros Golf 3 előzte a sort, én mentem mögötte én is előztem a sort. Én gyorsabban mentem volna, de nem villogtam meg semmi, nem is toltam ( ezért nem is értettem :D ), amikor már lett volna hely kisorolnia jobbra, akkor nem kisorolt hanem nyomott egy satut a belső sávban. Na ekkor gurult el a gyógyszer nálam is.

Annyi esze nem volt, hogy utána a gázt nyomja, simán kiált poroszkálni a külső sávba. Hát én meg jó nagy g3c| módon ráelőztem, amikor a vontató melléért akkor sávot váltottam jobbra. Nem nagyon volt már lehetősége, lement a földes részre a szalagkorláthoz. Gondolom nem volt őszinte a mosolyuk :D


Szóval lehet ám fékezgetni, de vissza is tud nyalni a fagyi. Meg ha az ember lelövi a határolót, akkor megy ám a 40 tonna is 160-at.

Azt sem árt elfelejteni, hogy Magyarországon vagyunk. Előfordulhat az is, hogy a mögöttünk jövő rakott nyergesen nincs fék. Azért az ciki, amikor egy rosszul sikerült mókánál betolják a csomagtérfedelet az anyósülésre :D


Komolyra fordítva, a közút nem játszótér. Ilyen baromságokkal akár milliós károkat is lehet csinálni, vagy ha épp ezt egy forgalmas úton csinálják, még rosszul is sülhet el. Ha választanom kell ilyenkor akkor én is inkább az előttem lévőt fogom tolni. Az árokba nem fogom berakni a szerelvényt, ha elrántom balra és épp ott van valaki, akkor lehet koszorút venni, tehát ez is kihúzva...

2014. jan. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Egyszer csináltam ilyet még bohó felelőtlen ifjú koromban.

A 89,5-el haladó kamiont próbálta előzni egy 89,75-el menő de már percek óta, de még mellé sem tudott érni teljes hosszában.

Leállósávon elmentem a külső kamion mellett, vissza a belsőbe, és szép szolid kigurulós lassulással visszalassítottam a másik mögé.

Előtte megnéztem, hogy biztos van-e elég üzemanyagom hazáig, és tuti nem kell tankolni... Mert ha leadta a drótot, és valamelyik kollégája esetleg meglát... túl jól hangszigeltek a benzinkutak mosdói, és túl nagy a forgalom zaja...

2014. jan. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én az ilyen leckéztetést feleslegesnek tartom, ha pedig kényszerből vágsz be (pl. vége a sávodnak vagy országúton közel van már a szembejövő), akkor egyszerűen béna vagy, nem tudsz jól vezetni. A kamionokkal egyébként is óvatosan kell bánni, csupa holt fáradt arc kezel tekintélyes méretű és tömegű járműszerelvényeket, ami nem egyszerű munka. Nem kockáztatnám meg, hogy egy "lecke" kedvéért akár engem, akár a másik sávban érkező háromgyerekes családot letarolja egy ilyen guruló időzített bomba.
2014. jan. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
"azt mondta" eleve kétes valóság tartalommal bír.
2014. jan. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Időpont tegnap 20:39


Neked meg olyan üldözési mániád van, hogy kezelni kellene:D

2014. jan. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

És kit érdekel a véleményed?

MAjd gondolj erre az okoskodásodra, amikor épp a becsukott kocsiablakon akarnak kiszedni.

Pirosmancs

2014. jan. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!