Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kajak a kamionos letol, ha...

Kajak a kamionos letol, ha bevagsz elé? Azt mondta ismerősöm, hogy őt próbálták fékeztetni, de ő letolta volna ha valaki megcsinálja vele.

Figyelt kérdés

Kamionozott pár évet, és mondta, hogy voltak ilye barmok, akik poenosnak hitték, ha fekezgetnek előtte. De ő nem félős, és megtolta volna ha valamelyik közvetlenül előtte jatsszik ezzel.

Azt mondta a kamionosok nem félős emberek!

Azok letolnak, ha hulyeskedsz vele?



2014. jan. 9. 16:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ne piszkáld a kamionost, ő az erősebb. És igen, zokszó nélkül eltol.


Én, ha tudom, hogy például emelkedőn lassabb vagyok, és látom, hogy jön, félreállok, elengedem. Ő ebből él, nap-mint nap csinálja, miért nehezítsem a dolgát?


Volt már ilyen, Szlovéniában, szilveszterkor, hajnali 5, országút, emelkedő, alattam meg egy másfél tonnás, 50LE-s autó. A kamion meg jött 80-nal tempomattal felfelé. Amikor láttam, hogy olyan 80 méterre van, kerestem egy kiállót (szerencsére volt elég sok), félreálltam, kamion ment tovább, én meg mögötte folytattam az utam. Senki más nem volt az úton rajtunk kívül, kanyargós, hosszú emelkedő volt, előzni nem lehet egy 40 tonnás fogattal.

2014. jan. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

11/11


Összetéveszted az előzékenységet, a "urban legend" dolgokkal.

2014. jan. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!