Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért olyan rendesek a kamiono...

Miért olyan rendesek a kamionosok?

Figyelt kérdés

Múltkor jött le egy lehajtóról egy kamion, megálltam a körforgalomban, elengedni, be tudtam volna gyorsan menni elé, de gondoltam, nem szeret fékezgetni egy kamionos se.

Legalábbis én utálnék, és erre mit csinál? Megállt a körforgalomban, és maga elé engedett... :D:D:D


Miért ennyire kedvesek? Nem sietniük kéne a szállítmánnyal?



2013. ápr. 23. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
hát ha hosszúhajú ,szép szőke nő vagy,akkor tudom,hogy miért engedett maga elé......
2013. ápr. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokat vezetnek, megszokták, hogy mivel relatíve lassan tudnak menni, ezért a sok hülye türelmetlen autós bevág eléjük. Most természetesen nem rád célzok. De alapvetően ezért van. inkább elengedik az autókat. Én is mikor megyek valahova tök normálisan, de látom, hogy valaki nagyon siet, inkább lemaradok, meg félrehúzódok, hogy könnyebben tudjon sávot elém jönni, elém kanyarodni, előzni, meg más akármilyen manővert csinálni. Kell a fenének a felesleges kockázat, mert, hogy én szabályosan közlekedek meg blablabla. Inkább több idő alatt, de érjek oda. A kamionosokban is ez van. Egyébként óriási probléma, hogy sok autós mikor cseszegeti a kamionosokat, bevág eléjük meg minden, meg a köcsög zsaruk mikor büntetgetik, szóval ezek mind baromira örülnek mikor lemennek a boltba és kapnak a mocskos pofájukba kaját, meg a hab testükre ruhát, meg minden szart, csak épp azt felejtik el, hogy azok a cuccok bizony nem odarepülnek maguktól, hanem bizony kamion szállítja.
2013. ápr. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor nem egyértelmű a személyautósok szándéka. Ilyenkor jobb engedni, mert megtörténik, hogy akkor vágnak elénk, vagy próbálnak mellettünk elhaladni, amikor már holttérben vannak, és nem lehet látni őket.


Egy esetben nem szeretek fékezgetni: autópályán megyek 85 - 90 - et, jön egy felhajtó, fél kilométer hosszú gyorsítósáv, hely van, jön az úrvezető, nemegyszer komoly kocsival, s a fél kilométer nem elegendő neki felvenni a forgalom sebességét. Elvárná, hogy megfékezzek 40 tonnát, ha nem teszem, képes 60 - nal, a gyorsítósáv közepéről elém szédülni, s csak csigalassúsággal tovább gyorsítani. Itthon és külföldön gyakran megtörténik, számomra rejtély miért.

2013. ápr. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem azért, mert nem tudják mire való a gyorsítósáv, és nem használják ki. De nem értem hogy miért nem képesek kihasználni, mikor direkt erre van :/
2013. ápr. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4es!

Sajnos sok kollega bunko modon kivagja a vasat azonnal es balesetveszelyesen! Ez sem jo! Viszont! Vannak olyan autosok is akik pont le****jak hogy en ott vagyok meg akkor se engednek be ha a belso sav ures lenne es megtehetnek konnyeden. Az pedig megint csak nagyon balesetveszelyes ha egy tobb tiz tonnas jarmuvel kell a gyorsitosav vegen fekezni vagy iranyt valtani, esetleg lenduletet veszteni es tempo nelkul kerulni az autopalyara mert egy hulye nem enged be, ezert En is lehetoseg szerint a legkorabban probalom elfoglalni a helyem.

2013. máj. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%
Sokszor a gyalogosokkal és biciklisekkel is kedvesek. Sokszor ők szépen megállna vagy lassítanak és átengednek. Legalábbis a nagy forgalmakkor nagyon sokszor ők engednek át engem.
2013. máj. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!