Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért olyan hülye valaki,...

Miért olyan hülye valaki, hogy ha folyton beriaszt a kocsija,4. ed szerre is rányomja azt a riasztót?

Figyelt kérdés

Ettem a mekiben, egy nő bement egy házba, beindult a riasztó a kocsiján, kijött, kiriasztotta, majd vissza. Vissza megy, fél perc múlva megint beriaszt, kijön, visszariaszt stb...

10 perc múlva megint beriasztott a kocsi(de nem nyúlt hozzá senki, láttam, a közelében nem volt egy ember se) erre a nő 4.edszerre is rányomja a riasztót...


Istenem, miért ilyen hülye valaki? És ha 20x riaszt be, akkor 20x kapcsolja vissza?

Van azon kulcs, miért nem azzal csukja be a szar a riasztó rendszere?



2014. jan. 11. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Van kulcs, de kényelmesebb megnyomni egy gombot, mint ráfordítani a kulcsot. Ha pedig beriaszt, akkor is kényelmesebb ki-, majd bekapcsolni, mint odamenni az autóhoz és kulccsal lezárni.
2014. jan. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

OK, 1x kényelmesebb, na de 4x?


Szerintem csak egyszerűen nem tudta, hogy kulccsal is be lehet zárni az ajtót, vagy, hogy kulcsos zárás esetén nem kapcsol be a riasztó.

2014. jan. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, lehet, hogy apamackó így mutatta neki, aztán nyomkodja a riasztót, ha kell, ha nem... :-)
2014. jan. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyszer meg ráb*szik, addig-addig nyomogatja, hogy egyszer majd nem fogja érdekelni a vinnyogás, na akkor fogjk megpattintani a verdát :D
2014. jan. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!