Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogy lehet az, hogy mindig...

Hogy lehet az, hogy mindig amelyik sávban vagyok, az dugul/lassul be? Ez mással is így van?

Figyelt kérdés

Van 2 sáv egymás melett, párhuzamos közlekedés meg minden, erre tutio az a sáv lassul/dugul be amelyikben én vagyok! Mellettem meg repesztenek el!

Miért? Ez Murphy törvénye?



2014. jan. 24. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is murphy törvény. Velem még a boltokba szokott úgy lenni hogy a kasszánál a hosszabb sor jobban halad mint a rövidebb :)
2014. jan. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt többnyire azok szokták így árezni, akik azonnal sávot váltanak, ha a másik sáv megindul. Ha elegen vannak, azonnal lelassul az a sáv, és a másik indul el... és kezdődik minden elölről.
2014. jan. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez olyan, mint a boltban a kasszák. Mindig ott van fennakadás, ahol állok. :D
2014. jan. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, feltehetően mindegyik sáv be van dugulva, csak nem együtt mozognak.
2014. jan. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyilván mással is így van, hisz állnak abban a sorban mások is, amiben te is állsz...
2014. jan. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű: ha gyorsabban haladsz a másik sávnál, azt nem veszed észre, mert nem azzal foglalkozol. Ha lassabban, akkor van időd figyelni a többi kocsi mozgását és voltaképpen téves következtetéseket levonni belőle. Az ugyanis statisztikailag valószínűtlen, hogy te mindig a rossz sorba állj.
2014. jan. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Simán előfordul,tapasztalom én is naponta. Legtöbbször már beállok egy sávba és maradok ott ha törik ha szakad,mert ha szlalomozok tuti az van amit írsz :D Ez ilyen Murphy dolog ,nem statisztika .Van akire mindig esik az eső.
2014. jan. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!