Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szégyen hóval borított útról...

Szégyen hóval borított útról lemenni az árokba?

Figyelt kérdés

Az előttem lévő az árok pereméről kapta vissza a kocsit. Őszintén szólva én se mondtam volna meg, hogy az már az út széle, mert minden hófehér volt, és az árokban is állt több tiz centi magasan a hó, se oszlop, se fa, se padka....


Szégyen így belemenni az árokba?



2014. jan. 30. 08:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem szégyen. én még gyalogosan is belementem.xd
2014. jan. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem.Nagyon megijedtél?
2014. jan. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem látszik az út széle és lassan megy az illető, akkor nem szégyen. Ha 80-nal repesztett a hóban, akkor igen.
2014. jan. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyök kettővel, ha nem láttad, nem szégyen, de nem fognak érte megdicsérni. Ha mész, mint a meszes, és az árok fog meg, azzal nem szokás dicsekedni...
2014. jan. 31. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szégyen ide, szégyen oda, én megtettem. Éjjel kettőkör szakadó hóesésben, egy éles kanyart nem tudtam bevenni. Reggel fél nyolckor találtam egy jólelkű traktorost, aki eljött és kihúzott.
2014. jan. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!