Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kamionosok! Hogy bírják a...

Kamionosok! Hogy bírják a hosszú (3-4-5 hetes), család nélküli távolléteket? Nem kattannak be?

Figyelt kérdés
Azon kívül ha hazamennek, otthon is sokan csak 2-3 napot vannak és utána megint 3-4-5 hét kint! Nem zakkannak meg?

2014. febr. 1. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon sok kamionos ismerősöm van, de te nem szeretnéd tudni, hogy vészelik át ezeket az időket.

Nem számít se család se gyerek semmi. Nem azt mondom, hogy mindegyik ilyen, de sajnos a legtöbb megáll egy-egy éjszakai pillangó mellett...

2014. febr. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szerintem, nem nagyon állnak meg! Jó, negyvenes éves, lelakott arcú kamionost láttam. Azt hiszik ez a helyes út, mindig menni..menni....Ha valami értelme vagy látszatja lenne megérteném.

De, sokan hitelekkel telve évek múlva is, egy garas nélkül lézengenek....egy egy korsó sört bevágnak és néznek a semmibe, nyelvtudás nélkül....azt hiszik, ők tudnak vezetni és az elég!

Koránt, sincs így! Manapság már nem elég a vezetni tudás, össze kell hangolni a vezetési időket, útvonalakat, parkolókat is.

2014. febr. 1. 20:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem gondoltatok még arra hogy szemközt köpjétek magatokat? G
2014. febr. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3-as.

Erre nem gondoltunk. Csak arra, hogy ezt a hívatást elismerjék! Össze kellene fogni a sofőrgárdának és berúgás vagy kishitűség, megalkuvás helyett havi fix: 1500 Euró munkabért kellene követelni és emberibb bánásmódot és mindenféle családi, üdülési juttatásokat!

2014. febr. 1. 21:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező !V
2014. febr. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3 -as vagyok. Kedves kérdező !Valamilyen sikon együttérzés tűnik ki szavaidból, nem úgy, akinek bevallása szerin sok ismerőse is van közöttünk. Rettenetesen bánt azaz álltalánositás pl a pillangók , család, gyerek ,semmibevétele stb szerintetek tényleg ilyenek vagyunk?
2014. febr. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Aki .urvázni akar az otthoni munka mellett is megteszi. Az átlag kamionos kétszer is meggondolja, hogy kit enged be a fülkéjébe.


De a lényeghez: ez egy foglalkozás, van más meló is, ahol keveset van otthon a dolgozó, pilóta, matrózok, hajóskapitány, stewardess, üzletemberek stb. Ezzel együtt kell élni, nem mindenki alkalmas rá. Amellett ha már ennyit kint van az ember (én már voltam 8 hetet is oda, nem is egyszer) érdemes jobb cég után nézni. Rengeteg kamionos állás van külföldön, gyakorlattal, nyelvtudással hamar el lehet helyezkedni. A hazai cégek meg csak hirdessenek "keressen akár 300 ezer forintot is" - mulatságos.

2014. febr. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
verik afarkukat és seggrészegre vedelik magukat!! tisztelet a kivételnek
2014. márc. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!