Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Autopalyan 30 al, belsosavban?

Autopalyan 30 al, belsosavban?

Figyelt kérdés

szoval, ha megelozom akkor szabalysertes, mert ugye kulso savban nem lehet elozni.

ha beallok melle 30 al akkor is megbuntetnek mert 30 al megyek, akkor mit tehet az ember, mert ugye a rendor nagyon szeret buntetni!?

android keyboard...


2014. febr. 4. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:

"szoval, ha megelozom akkor szabalysertes, mert ugye kulso savban nem lehet elozni"

Akkor nem előzési céllal húzódsz ki a külső sávba, hanem azért, mert betartod a párhuzamos közlekedés szabályait, aztán hogy, hogy nem, elmész a delikvens mellett.

2014. febr. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Ne foglalkozz semmivel, ennyi a lényeg.

Én mindig jobb szélen megyek, volt hogy végigelőztem egy dugót jobbról, olyan is volt 3 sávoson kamion középen belsőbe mennek a birkák én meg jobbról végigelőztem 140-nel őket.

Jobb sáv mindig ki van halva, ott kell menni, lehet nem lehet muszály megelőzni a tudatlanokat, mert ezzel tudod csak elkerülni a vészhelyzdetet.

Volt hogy rendőr megállított, mivel jogot tanulok, megmondtam ha gondolja jelentsen fel, de bíróságra fogom vinni az ügyet, bemutatkoztam neki, ki vagoyk, megmondtam, hogy közvetlen vészhelyzet fennállásának fennforgását kerültem el szánt szándékkal, és mondta, hogy rendben van, de legközelebb lassítsak is le közbe.. :)

Mert igaz, tényleg 120-al mentem el egy skodás nő mellett aki a belsőbe tötyögött :)

2014. febr. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

persze en is azt tennem, foleg ha kb azt a kepet latod, h az elotted levo satufekez.

azert durva belegondolni, h 150-170 el is siman megloditom, egyszercsak 1 szinte 0 val vanszorgo kamion :O

2014. febr. 4. 19:05
 4/6 anonim ***** válasza:
A létező leghamarébb távolodj tőle mert az vagy részeg, vagy bevan rúgva.Viccet félretéve,én a legnagyobb oldaltávolságtartása mellett óvatosan ,és sürgősen megelőzném ,mivel mozgása valami rendellenességre utal. De azért kiváncsiságból kissé ráfigyelnék az úttestre jobban, nem-e esetleg észre nem vett tükörjég miatt megy 30-al.
2014. febr. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Napkiraly ***** válasza:
100%

2.: remélem egyszer egy előzésből visszatérő ukrán kamion megtanítja neked miért nem lehet külterületen jobbról előzni. Ha szerencséd van csak egy skodányi rendőr röhög majd ki a dumáddal, és még írnak neked a jegyzőkönyvbe pár apró észrevételt, amit mindannyian tanúsítanak.

Tudod a külső sávban azért nem előzünk, mert oda a bármilyen okból belülről visszatérő autók bármikor kitérhetnek (elfelejtett lehajtó, műszaki hiba, gyorsabb autó elengedése.

2014. febr. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az autópályahasználat logikája baromi egyszerű, ezért a legbiztonságosabb úttípus: minél beljebb mész, annál nagyobb sebességű forgalomra kell számítanod és v.v. Így a jobbszél az esetlegesen megállni kényszerülőké, a jobb forgalmi sávon haladnak a legtöbben, a bal sávban a leggyorsabban közlekedők, a középsőben meg a kettő közötti tempót diktálók.


Ez azt is jelenti, hogy aki jobbra vált sávot, az arra számít, hogy akit a jobb tükörben lát, az lassabb nála. Ha ebbe te belerondítasz 150-nel, akkor lehet, hogy kiirtasz veke egy egész családot - hogy ez másé vagy a tied, az azon múlik, milyen jármű sorol ki eléd gyanútlanul. Mindenestre lelkifurdalásod a börtönévek múltán sem múlna ám el.

2014. febr. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!