Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ki utkozott mar Ukrajnaban?...

Pitbul0101 kérdése:

Ki utkozott mar Ukrajnaban? Hogyan mint mukodik ez a dolog kint? Jogsim elvettek, birosag stb

Figyelt kérdés
2014. febr. 8. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogyan történt?
2014. febr. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 T5- ***** válasza:
Rendszeresen járok ki, ott is ugyanazok a szabályok vonatkoznak mint itt. A sebességkorlátozás más. A határ se egy nagy mágia...Nem értem mi a kérdés....
2014. febr. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Leparkoltam,indulok,ir jelzö balra,hátamnál 1 busz szelesebb mint én,tolom az orrát lassan,de nézek közben,erre jön 1barom az orrát megnyomja,az övével meg az ajtós karcólódott meg,nem volt semmi nagy ütközés ,csak karc,nekem a lámpám tört be!Jön a rendör,enpem vesznek elő,mert protekciója van az ürgének!Elvették a jogsim,hétfön birósag!Ez a törvény?Közbe követeli rajtam a kocsira pár 100 $ t!!Itt nincs olyan mint nálunk:a biztositómra megcsinálják?Nem tudom,hogy mint mennek a dolgok! 11 éve még csak a határon látták a jogsim,soha nem koccantam!Erre most elveszik .
2014. febr. 9. 05:46
 4/7 anonim ***** válasza:

Most "elvették" vagy "odaadtad" a jogsidat?

Mert ez sem mindegy, ugyanis ha odaadod a jogsidat akkor elxartad és jól lehúznak majd.

Jogsidat nem vehetik el, ha nem voltál ittas, vagy egyéb bűncselekmény miatt.

Nem kellett nekik odaadni jogsidat és pénzzel el kellett intézni, mert így még többel lehúznak a bíróságon már, de gondolom a nyelv ismeret hiányodat észrevették és ezt ki is használták.

2014. febr. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Elvettek,meg ugye magyarul tudok!

meg ugye a protekcio a masik urgenel,

de mondom nem en voltam a hibas,

2014. febr. 9. 16:13
 6/7 anonim válasza:
A 4/5-ös választ ne is vedd figyelembe, az egy baromság. Hívd fel telón Magyarország Ungvári Főkonzulátusát, Telefon: (+380-312) 61-40-89, 61-61-79, mert ez konzuli ügy. Mondd el az esetedet az ügyeletes konzulnak és kérd a segítségét!
2014. febr. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szintén a konzulátussal való kapcsolat felvételt ajánlom!
2014. febr. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!