Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Meddig fogja csinálni az...

Meddig fogja csinálni az előzgetést egy ember úgy, hogy fél perc alatt majdnem 4 forintális ütközést csinált előzésnél? Az ilyenek hamar meghalnak?

Figyelt kérdés

Mentem tegnap haza, és jött egy autó és úgy elkezdett előzni 1-2 esével egy sor autót ami végén haladtam, hogy szembe jöttek, és 1-2 méteren múlott, hogy vissza tudott sorolni. És én csak tátott szájjal néztem, hogy kielőz engem, épp befér elém, kielőzi az előttem lévő 2 autót, épp befért eléjük, majd megint elkezd előzni...


Az ilyenek meddig csinálják ezt? Mindig szerencséjük van? Vagy egyszer majd jönni fog szemben egy olyan aki elől nem tud visszasorolni, és akkor annyi lesz neki?


És miért nem dudált rá senki? Senki nem nyomta rá a dudát, hogy "ember, hülye vagy, majdnem belém jöttél!" Nem szokás figyelmeztetni az ilyeneket?



2014. febr. 17. 07:47
 1/7 anonim ***** válasza:
14%

"És miért nem dudált rá senki?"


Mert csak neked tűnt úgy, hogy túl közel van, a többiek szerint nem!

2014. febr. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Az ilyenek sokáig élnek mert a legbiztonságosabb és legerősebb BMW-kben ülnek.
2014. febr. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

"És én csak tátott szájjal néztem, hogy kielőz engem, épp befér elém"


Ez legalább akkora butaság, mint ész nélkül előzni. Gondolom azt is csak nézted volna, ha előtted csattannak és a két roncs a te sávodban állapodik meg.


Amikor ilyen idióták előznek és látom, hogy szűkösen fog csak beférni (ha egyáltalán), mindig lehúzódok amennyire csak megy és lassítok. Eddig két frontális ütközést sikerült így elhárítanom.


Meddig fogja ezt csinálni? Kinövi vagy összetöri magát. Ami előbb következik be.

2014. febr. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván lesz az ilyen ember életében is egy olyan esemény, ami rávilágít az élet fontosságára, múlandóságára és amitől szép lassan vissza fog venni a tempóból. Hogy ez az esemény pozitív (pl. gyermeke születik) vagy negatív (megöl egy szembejövő családot), azt nehéz megmondani. A legjobb az ilyentől távol maradni, lehúzódni, ha jön, lemaradni, ha megy.
2014. febr. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

# 2/4


igen és ahhoz plusz élet jár mint a need for speedben.

2014. febr. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
14%
Lehet hogy a beteg gyerekével sietett a kórházba...
2014. febr. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

...esetleg addig, míg valaki, akinek van eseményrögzítő kamera az autójában, a felvételt eljuttatva a közlekedési hatósághoz fel nem jelenti: ha a felvétel nem manipulált és megállapítható a közúti veszélyeztetés, kaphat "pénzjutalmat".


Az ilyeneken nem sok figyelmeztetni való van. Ha a tettének lehetséges kimenetele nem érdekli, se a kresz előzésre vonatkozó szabályai, akkor a dudálás sem fogja könnyekre fakasztani.


A leírtak alapján azért a "sor autó" nem (sem) vitte túlzásba a követési távolságot, az illetőtől függetlenül.

2014. febr. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!