Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogy kell nagyon gyorsan...

Hogy kell nagyon gyorsan tolatni, és tolatva beállni egy parkoló helyre?

Figyelt kérdés

Látok embereket, akik olyan gyorsan tolatva beállnak egy parkolóhelyre, hogy eszméletlen. Mintha nem is izgulnának amiatt, hogy neki mennek a másik parkoló autónak, vagy a tükör letörne, vagy úgy ráállnak, hogy nem tud a másik majd beszállni Vagy az oszlop megtörné a kocsit!



Olyan gyorsan berakják rükvercbe, és 2 mp alatt betolatnak. Mintha előre fele állnának be.


Hogy csinálják? Nekem nem megy, én szépen lassan tudok korrigálva betolatni akár garázsba, akár parkoló autók közé.


Ők meg fogják, megállnak, rükverc, és nagy gázzal simán beállnak, nem is korrigálnak semmit.


Mi a trükk?

Ők sokat gyakoroltak, vagy még nem törték meg más/saját autójukat, és ezért bátrak?


2014. márc. 1. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
A fő kérdésre a válasz: sok gyakorlással, vagy kockáztatással
2014. márc. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
esetleg egy jó tolatóradarral!
2014. márc. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg eléggé tapasztaltak már ahhoz, hogy gyorsan is pontosan és jól tudjanak tolatva parkolni.
2014. márc. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 dirtboy ***** válasza:

tapasztalat meg lehet van pár parkolást segítő cucc a kocsiban.

ez pl elég sokat segít

http://www.youtube.com/watch?v=u-rxJkVzUxI

2014. márc. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jaaaa... hát ilyen kocsiban még életemben nem ültem! :D
2014. márc. 1. 15:20
 6/8 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
100%

Hát én vén köcsög vagyok(41), és soha nem használtam tolatást segítő dolgot. A két tükör, plusz a szemeim elég nagy segítség.

Mondjuk vezettem már kb 3 millió kilométert mellette. Persze jobbra, hátra, sötétben még mind a mai napig nem vagyok bátor a kamionnal.

De szgk-val soha nem okozott gondot, nem féltem attól, hogy mást lezúzok, vagy a saját kocsimat.

Eddig nem is törtem semmit.

2014. márc. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Gyakorlással. Nem mondanám magam egy lassú tolatónak, de ki tudja neked mi a gyors. És nem kell hozzá tolatást segítő eszköz, csak több száz darab parkolás, 2 jól beállított tükör(nem, nem a középső, azt még mindig sminkelésre használják a nők). Meg persze nem árt ha kiemel rendesen a kuplung, meg jó a váltó, mert ha megállok esetleg egy régebbi kocsival, tovább tart beerőszakolni hátramenetbe mint a parkolás.

Persze nálam is van amikor nem vagyok a toppon, olyankor lassabban meg esetleg javítással állok be, de hát nem működhetek 100%-osan mindig.

2014. márc. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy Prof!!!
2014. márc. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!