Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Behajtani tilos, kivéve...

NetMax kérdése:

Behajtani tilos, kivéve áruszállítás. Ki minősül "áruszállítónak" a KRESZ szerint? Behajthatok-e az útra, ha egy kisebb bútort szállítok, mint magánszemély a személygépkocsimban és az uticélom az adott útszakaszra esik?

Figyelt kérdés

#KRESZ #kivéve áruszállítás
2014. márc. 12. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Áruszállító akinek a hivatalos menetlevél szerinti úticélja az adott útszakaszon van.
2014. márc. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rád csak a célforgalom igaz, de sajnos ez nagyon nem az a szitu.
2014. márc. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mivel dolgoztam mint futár azt mondom ,hogy simán be lehet ,de amúgy papír szerint tilos. Egyszer volt csak hogy megállított a rendőr ,de mutattam a kaját amit vittem és mosolyogva elengedett,én meg adtam neki szórólapot és mondtam hogy rendőröknek van kedvezmény az árakból :D ..szerintem ha nem fogsz ki egy keménykedő szívatós közeget akkor be fog engedni a bútorral.
2014. márc. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem simán bemehet, mivel az a bútor is árú, és ha az adott szakaszra viszi ,amit igy, vagy úgy igazolni tud. Vagy gondoljátok pl. zongorát majd a nyakában visz anno 500m-ert?
2014. márc. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nevében is benne van"áruszállítás." Bővebben a belföldi árú fuvarozói vizsga 3,5 T ig-ban...
2014. márc. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!