Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Furgonnal való áruszállítás...

Furgonnal való áruszállítás lehetséges csak B-s jogosítvánnyal?

Figyelt kérdés
3 éve van jogosítványom, viszont a szakmában nem dolgoztam még. Esetleg ha elmennék először pizzafutárnak, az beleszámíthat gyakorlatba, esetleg próbálkozzak minél kisebb cégeknél? Illetve lehet-e a gyakorlaton kívül előny, ha valamilyen logisztikával kapcsolatos képzésen részt vettem?
2013. márc. 3. 10:07
 1/8 anonim ***** válasza:
a furgonok B-sek, szóval igen.
2013. márc. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 szántóvető ***** válasza:

igen ha belefér össztömegben a 3,5 tonnába.

a logisztika az fuvarszervezés tehát kötődik a szállítmányozáshoz.

2013. márc. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem vesznek fel én probálgatom de minden cég saját kocsid akarja tönkre vágd.....:( rohadt egy nép.
2013. márc. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hmm ez nem valami jó hír. mondjuk ha fizetik az üzemanyagköltséget, akkor annyira nem gáz, csak hát azért mégis gyakran kellene autót cserélgetni így.
2013. márc. 3. 11:02
 5/8 anonim ***** válasza:
3,5 tonna megengedett össztömegig jó a B kat. Ha sofőrnek mész akkor már senkit sem fog érdekelni mi a végzettséged, mert oda elég a 8 általános, sajnos sokaknak tényleg csak az van, ezért egy kalap alá vesznek minden sofőrt, ha nem szükséges mindenképp elhelyezkedned keress valami normálisabb, megbecsültebb munkát
2013. márc. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Valójában mindenképp ilyesmit szeretnék, mert családba szinte mindenki ezen a területen dolgozik/dolgozott, és rámragadt, csak mivel színtévesztő vagyok, így ennél feljebb ebben nem nagyon tudok kerülni, más meg kevésbé érdekel, bár hobbi szinten foglalkoznék weblapkészítéssel(idén vizsgáznék), csak közben rájöttem, hogy azzal is csak akkor lehet jól keresni, ha magam dolgozok, ami viszont nem fix kereset.
2013. márc. 3. 15:29
 7/8 anonim ***** válasza:
iagzábol én csináltam vezetem ivecot nissan atleont---de ide haza nagyon lehuznak én jol kaptam fizut nem volt rossz de kocsiban alvást stb egy idő után gáz,aztán kiderult nem voltam bejelentve le szartam fizum meg kaptam .de nem rég hivtak egy helyről 10 ft --km céges telo meg minden elutasitotam pedig mondta már este mehetek a kocsiért .
2013. márc. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
10%
"Ha sofőrnek mész akkor már senkit sem fog érdekelni mi a végzettséged, mert oda elég a 8 általános, sajnos sokaknak tényleg csak az van, ezért egy kalap alá vesznek minden sofőrt"ne kelljen már diploma...koszos 30 óra kötelező után kizavarják vizsgázni az embereket így van?sem előzni sem autópályán közlekedni besorolni ,lejárat feljárat nagy sebességről 130km/h ról,stb stb a kutya nem tanítja őket meg .mit vársz ilyen képzés mellett milyen kultúrát?ha 4 diplomája lenne akkor sem lenne jobb sofőr azon egyszerű oknál fogva mert nem tanítják meg vezeti..
2013. márc. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!