Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A futár autókat nem lehet...

A futár autókat nem lehet ellopni? Csomó benne hagyja a kulcsot és besetal atadni amit hozott. Jár a motor és elvihetnek?

Figyelt kérdés

A pizzás is ott hagyja járó motorral, rendben pár méteren bepul van, de sokszor a futaros meg etelhordos beviszi a keritesen belulre a kajat, csomagot, és megy a kocsi kint járó motorral.

Azt simán elviheto valaki nem?

Sőt kamiont is láttam már ott hagyni jjáró motorral az út szélén!



2014. márc. 28. 11:43
 1/9 anonim ***** válasza:

elvihetik persze, csak akkor van ciki, ha van benne rablásgátló, és indítás után nem írod be a kódot/nyomsz meg egy rejtett kapcsolót/teszed oda a chipet és beriaszt a kocsi+leáll


bár nem vszínű, hogy a futárok 200ezres tragacsában ilyen van


pl. megtörtént eset, hogy kiszállt a forma az X5-ből, hogy balhézzon a buszsofőrrel, egy fiatal gyerek meg elhajtott vele

2014. márc. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
90%

De el lehet lopni és el is lopják. Jómagam láttam ilyet, lakótelep, egy öreg golffal jött a futár, járómotorral ott hagyta. Jött egy cigány, beleült és elhajtott. Az meg a másik hogy a futárok általában saját gépjárművet használnak, de én nem is sajnálom őket, akinek ennyi esze van...

A jobbik eset mikor a motort leállítják és a bukósisakot hagyják a motoron.

De ez a 10%. A profi futárok mindig leállítják a motort, bukósisak mindig náluk marad, amiben viszik pl. a pizzát, lakattal zárható doboz.

2014. márc. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Legtöbb futárnak olyan szakadt kocsija van hogy az még ingyen sem kéne sok embernek. De értelmes ember nem hagyja ott. A többitől meg ellophatják.
2014. márc. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
amikor egyetemre jártam a kollégiumba hozott pizzát minden nap 11-kor egy srác, és figyeltem, hogy a kulcsot mindig benne hagyja, szól a zene, van amikor még az ablaka is le volt engedve, egyik nap télen, mikor mínusz 10 fok volt, fáradt voltam, beültem, és hazakocsiztam vele, kb 2 háztömbnyire pedig leparkoltam, és otthagytam benne a kulccsal. Azóta nem láttam azt a kocsit, hogy pizzát hozott volna, leeht kriugták vagy nem tudom :D
2014. márc. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én olyan autóról tudok, aminél ha járó motornál kinyílt a vezető oldali ajtó, akkor 30 másodpercen belül, ki kellett iktatni a gps risztót. ha nem tetted meg, leállították az autót távolról... meg persze előtte telefonon hívták a tulajt.
2014. márc. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Na nem kell túlkomplikálni a dolgokat.

Arról van szó, hogy nem lehet naponta 100szor leállitani-beinditani, bezárni-kinyitni az autót, mert akkor havonta cserélhetne öninditót, kulcsot, zárat, és a motort is megölné.

2014. márc. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Napkiraly ***** válasza:

Leveszi a riasztó távirányítóját, okos tolvaj beül, elindul, távirányítót megnyom, motor leáll.

200-300 ezer forintos leharcolt autók, bontva se érnek sokkal többet

2014. ápr. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Beviz Elek ***** válasza:

Kedves 4.!


A tisztelt nönemü felmenödet kellett volna elvinni a hidegben 2 országgal arrébb, hogy a fütött szobában élvezhesse más férfiak társaságát!

2014. ápr. 10. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 :D
2014. máj. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!