Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért kell beszólni, mert nem...

Miért kell beszólni, mert nem szeretek kis szűkös utcákon végig menni? Van másik utca ami széles, és ott jobb menni. Most béna vagyok?

Figyelt kérdés

Azzal piszkálnak, hogy megvan a jogsim fél éve, nap minz nap vezetek, és hogy nem merek a szűk utcákon menni...


Az utcánk nagyon szűk, 2 autó úgy fér el, ha lehúzódsz az árok mellé, meg ő is!

És nem szeretek ott menni, inkább tovább megyek 1 utcát, ami rendes széles.

És a család piszkál, ha én vezetek sóhajtanak, hogy jajj, megint tovább mész...


És nem értem, hogy miért baj ez!

Azt mondják, szokjam meg, hogy lesznek utcák, amik olyan szűkek, hogy egyedül is odq figyelemmel tudsz rajta végig menni!

De mondtam, hogy majd akkor oda figyelek, de most ha van szélesebb utca, és na bumm 1 percel később érünk hhaza, az miért baj?


Nem akarok se a szembe jövőnek neki menni, se le a beton árokba!


De azt mondják, fél évesjogsival mmár a trailerre is fel kellene tudnom állni két lecen gurulva!


Miért baj ha nem szeretem a szűk uutcát?



2014. márc. 31. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha van jogsid és tudsz vezetni, minek kerülsz? Èn is sokszor sóhajtozom, mikor pancser ül a volán mögött. Ez nem szeretek kérdés. Legalább gyakorolsz.
2014. márc. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól csinálod szerintem, a biztonságos közlekedés egyik alapja a megfontolt útvonalválasztás. (Más kérdés, hogy én kifejezetten szeretem a kocsit szűk helyeken átnavigálni.) Ne hagyd magadat befolyásolni.
2014. márc. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%
illene elkezdeni gyakorolni mi lesz ha véletlenül tolatni kell majd szűk utcából
2014. márc. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

Nem értek egyet az elsővel. Nincs semmi jó abban, ha 50 méterenként félre kell állni, hogy elférjünk egymás mellett. Én is a jobb utat választanám.


Ennek semmi köze vezetési tudáshoz.

2014. márc. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%
szerintem sem gáz hogy azt az utat választod ahol könnyebb menni és elférsz. Én is utálom azokat a szűk utcákat és ha tehetem az első adandó alkalommal lefordulok. sőőt, van hogy inkább kerülő úton megyek ahol pl van lámpás kereszteződés, stb... de mondjuk én csak 2 hete vezetek. De akkor is... :)
2014. ápr. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!