Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mennyi lehet a büntetésem?

Mennyi lehet a büntetésem?

Figyelt kérdés

Ma reggel kaptam egy fecnit a szélvédőmre, ami alapján feljelentést tesznek, hogy behajtani tilos tábla mögött várakoztam. Ezt el is fogadnám ha egy teherautó nem takarta volna ki a táblát ( mellette állt közvetlen ) és látható lett volna ( akkor nem hajtottam volna oda be ).

(lakótelepi parkoló)

esetleg ez alól valahogy kikúszni nem lehet? ha nem akkor mekkora bírságra számíthatok vagy mi lesz a következménye a feljelentésnek?



2014. ápr. 10. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
28%

Dolgozd le közmunkában. Mikor engem megbüntettek záróvonal átlépésért, mentem a munkaügyi központba vele és mondtam, hogy leakarom dolgozni. Be is raktak két nap 6 órára az állatkertbe. Volt ott egy középkorú nő is, aki pedig azért volt közmunkás, mert leparkolt egy helyre, ami mozgássérülteknek volt fenntartva, csak épp fák takarták. Meg is büntették. Elkezdett őrjöngeni a közteresekkel, hát mégfeljebb ment a bírsága. A fából pedig rá néhány nap múlva vágtak és azóta már lehet látni.


Ez magyarország, ez orbánisztán, ez európa, orbán diktátor demokráciája.

2014. ápr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. Esetleg azt is meg tudnád mondani, hogy ez közmunkán hány óra lenne?
2014. ápr. 10. 19:01
 3/9 anonim ***** válasza:
30.000.- bírságra számíthatsz.
2014. ápr. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És ezt közmunkán mennyi idő alatt dolgozhatom le?
2014. ápr. 11. 06:26
 5/9 anonim válasza:
Ha minden igaz napi 5.000 forint! De ez az előéletedtől függ!
2014. ápr. 13. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tiszta előélet! kb 30perccel a büntetés időpontja után értem az autóhoz és indultam is.
2014. ápr. 13. 18:30
 7/9 anonim válasza:
Ezt simán ledolgozhatod közmunkában,nálunk is rendszeresen jönnek.Kivétel a gyorshajtás,azt viszont nem dolgozhatod le.Napi 5000 ft,6 órában,az 5 nap alatt letudod a büntetésedet,azt nem kell egy fillért sem fizetned.De azt tudni kell,hogy előtte elküldenek majd egy orvosi alkalmassági vizsgálatra,hogy alkalmas vagy e a közmunkára.
2014. máj. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rendben akkor ledolgozás lesz. De az a vicc hogy még mindig sehol semmi értesítés vagy csekk.
2014. máj. 4. 15:32
 9/9 A kérdező kommentje:
Megérkezett a beidézés...
2014. máj. 6. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!