Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha oda jönnek kéregetni, vagy...

Ha oda jönnek kéregetni, vagy beszólni miközben a kocsiban ülök, jobb ha nem húzom le az ablakot, vagy inkább, mert még rávág egyet és betöri?

Figyelt kérdés

Ültem unoka tesóm kocsijában a Tesco parkolóban, oda jön egy kéregető, és bekopog, hogy húzzam le az ablakot, csak mondani akar valamit, mondom, nem, de húzzam már le, nem akar rosszat...

Mondom, hogy nem lehet.

Mondta, hogy adjak csak 50ftot,mondtam, nem, majd dühösen elment.

Ilyenkor, jobb, ha fel van húzva az ablak? Még a végén leköpne nem?

De gondoltam arra, hogy felidegelem aztán rá.asz egyet, aztán törött ablakkal ott állok...


Te mit tennél ilyenkor? Jobb ha nem húzom le bárki mondja, mondja ablakon keresztül, bármit akar?



2014. máj. 13. 22:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Nyisd ki az ajtó és engedd be a kocsidba. Kérdezd meg hová menne és mondjad hogy nagyon szívesen elviszed.
2014. máj. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
43%
11. meg még le is szopod mi? -.-
2014. máj. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!