Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért nem úgy működnek a...

Miért nem úgy működnek a dolgok a vezetésbemn, ahogy az oktatóm mondta. Lehet hülyeség az egész amit tanultam?

Figyelt kérdés

Olyanokat tanított hogy ha egy főútra szeretnék kimenni és már várok ott legalább fél perce, és csak nem engednek ki, mert folyton jön a kocsisor, és nem ferrarival vagyok, hogy 0-50 re 3 mp alatt gyorsulok, "akkor

SZÉPEN LASSAN centiről centire belegurulsz a sávba, és majd lesz aki megáll és kienged."


Ok, alkalmazni akartam, erre kerültek ki, majd 1 tuningos csávó megállt fékezett és nyomta rám a dudát, majd mutogatott, és kikerült.

Most miért nem sikerült amit mondott az oktatóm? Nem említett semmit, hogy "ez működik, csak ha jön a tuningos f*f..z.a gyerek akkor annál nem fog sikerülni!"


Lehet hülyeség amit tanított ilyesmit?

Mit csináltam rosszul?



2014. máj. 16. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az oktatód azt tanítja hogy szabályosan hogyan kell menni. Idióták meg mindig lesznek az úton, nem kell velük foglalkozni.


(egy jobb Ferrarinak a 0-100 van meg 3,5-4 mp körül)

2014. máj. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Nem tanított rosszat, hiszen ha nem araszolnál ki a kereszteződésbe, sok helyen még másnap reggel is ott lennél.

A hülyék ellen persze nincs orvosság.


Talán amit máshogy kellene tenned, kicsit határozottabban kimenni, hogy egyértelmű legyen az, hogy el kell engedniük. Persze ezt majd a rutin hozza magával, addig csak érzés szerint. A hangosan dudálókra meg ne figyelj.

Ha most szerezted a jogsit, egy T betűt jól látható helyre felragaszthatsz, így tudják hogy még nem kened vágod a dolgokat, és a normális ember előzékenyebb lesz.

2014. máj. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
En emlekszem rosszul vagy ha foutra tersz ki mellekutrol, akkor nem neked van elsobbseged?
2014. máj. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Én is utálom az ilyen bepofátlankodó alakokat. Ha egyszer kijön elém egy ilyen még ki is szállok és agyonverem.

A főúton haladónak van elsőbbsége és kész, a pofátlanság netovábbja amikor már a fél sávba belóg, annyira mászik kifelé...

2014. máj. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Úgy látszik rossz oktatót kaptam! :(
2014. máj. 16. 12:31
 6/7 Beviz Elek ***** válasza:

Teljesen jó amit csinálsz, majd belejössz.


Ha látom hogy pl egy lámpa úgyis megfogja öket és kirajtolhatok, akkor nem teszem ki az elejét, de ha úgy érzem hogy sosem tudok normálisan kifordulni, akkor rakom. Bár alapesetben is annyira határozottan (nem zavaróan!) kiteszem a kocsi elejét, hogy max az 5. autó kienged. Olyankor persze megpadlózom, rám nem kell várjon mire felgyorsítok.


Sokan sajnos nézelödnek én meg villoghatok, mutogathatok, lassíthatok mert csak bambul és nem megy. Ezért ha valakin azt látom, hogy nem túl határozott, inkább nem engedem ki.

2014. máj. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 N. Károly válasza:
jó amit csinálsz, nyilván rutint kell szerezned, hogy dinamikusan haladhass a forgalommal!de ha kérdésed van irj a kreszforum.hu-ra ott nekem gyorsan és értelmesen elmagyaráztak mindent, ha vmi nem volt tiszta!sajnos mai közlekedésben elég sok minden nem tiszta...:)
2014. máj. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!