Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogy kapnak az emberek ilyen...

Hogy kapnak az emberek ilyen egyszerűen jogosítványt?

Figyelt kérdés
A kresz-tanfolyamon elmondják a jobbra tartási kötelezettséget és azt is ha van szembejövő forgalom, mikor kapcsolhatják vissza a refit. Ezen az oldalon is teljesen fel van némelyik háborodva, ha levillogják, mikor a jobb oldali sáv/ok szabadok vagy ha a fagyi visszanyal és őt is elvakítják a fényszórók. Nehéz emberségesen és szabályosan vezetni?

2014. máj. 16. 12:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Sokak úgy vannak vele hogy ők jó sofőrök, Michelisz Norbit is lenyomnák, akkor úgy mennek ahogy ők akarnak mert úgysem lesz bajuk belőle. Az ilyen embereknek egyszer van balesete, többet nem fog vezetni utána.
2014. máj. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Jogosítványt még oké. Na de szavazati jogot? :D


Az, hogy a szabályokkal sokan nincsenek tisztában az egy dolog. Majd a következő "elvakított a fényszórója" c. kérdésnél megkérdezem, hogy " És te mikor voltál utoljára fényszóró beállításon? ". Akkor meg csak a hmm-ögés lesz, hogy hát igen, én nem voltam, de az enyém nem is vakít!!

Méé? Vezettél már saját magaddal szembe? :D


Az a legborzasztóbb, hogy én kamionnal járom az országot. A fejmagasságom kb 3 méter és engem is elvakít minden 9-12. személyautó. Akkor az a lámpa hova világít? Leszállófényről már hallottam, de még felszállófényről nem :D


Szerintem ez nem is inkább jogosítvány, hanem társadalmi probléma. Az előző rendszerben is mi volt? Tilos, tilos, de azért egy kicsit mégis csak lehet.. Mintha megragadt volna ez a mentalitás és ráragadna a fiatalabb generációra. A bringásokra egy részére meg főleg...

2014. máj. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 szelepke ***** válasza:
Én jobban utálom még ennélis,ha egy xenonjancsi beállmögém hegeszteni,ugyanis akkor 3 szorosan kapom a képembe a cuccot...
2014. máj. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 N. Károly válasza:
55%
nekem sajnos alapból fényérzékeny a szemem, ezért fokozottan balesetveszélyes rám nézve a paraszt szarul beállított xenonos villogosok nulla követési távolságos refizése...egyszer baleset is lett a vége olyan szinten vakitott el a sufni tuningos xenon fénye, persze a hatóság engem akart kihozni felelősnek, de irtam a kreszforum.hu-re (nyilván ügyvédre nem volt pénzem) ők viszont segitettek készségesen és sikerült igazságot tenni az ügyben
2014. máj. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A párom autószerelő, ő állítja mindig a fényszórót is. Az enyém tuti senkit nem zavar. A kérdésben én különben arra gondoltam, hogy a szembejövő még el sem ment mellettem, de a refit már visszakapcsolja, vagy autópályán, pedig néha én is belső sávban napozok, de ha valaki gyorsabban jön mögöttem, mindjárt lehúzodok. Sokan ezekre nem figyelnek.
2014. máj. 17. 09:58
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A kresztanfolyamon valóban elmondják, de az ország színesbőrű lakossága nem jár ilyen helyekre. Én legalábbis egy kezemen meg tudom számolni, hány cigány tanuló vezetőt láttam az elmúlt 50 évben.
2014. máj. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"A párom autószerelő, ő állítja mindig a fényszórót is. Az enyém tuti senkit nem zavar."

Akkor te vagy egy. Én mondjuk kettő. És a többi háromszáznegyvenkétezer - hatszázhuszonhét autós? Rájuk még mindig igaz amit írtam :D

2014. máj. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
a legjobb amikor a tajparaszt, lakott területen kívűl, kilómétereken keresztül megy a belső sávban 70-el!!!!!! érted?? 70-el!! aztán előzd meg jobbról mert ő meg olyanról hogy KRESZ még nem is hallott, az ilyeneket a helyszínen tarkón kéne lőni
2014. máj. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
előzőhöz visszatérve aki nem tudná, lakotton kívül a belső sávot csak előzésre szabad használni, nem folyamatos haladásra a többieket feltartva messze a megengedett sebesség alatt, üres külső sávnál
2014. máj. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!