Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogy viszonyultok az agresszív...

Hogy viszonyultok az agresszív női sofőrökhöz?

Figyelt kérdés

Egyre több érdekes női sofőr van, és még idegbolondabb módon hajtja egykettő az autóját, mint a legőrültebb férfi.

Ma is egy A8-as fekete Audi betartva a 2cm-es követési távolságot, tolt az úton, benne egy plázamacával.

Már az utakra is kiterjed ez a fene nagy feminizmus, vagy mi a fene?



2014. jún. 7. 23:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

Én eddig, ha nagyon agresszív sofőrrel találkoztam, az mind férfi volt.

De olyannal már találkoztam többször, hogy a plázacica feszít a bmw-ben vagy az audiban, de közben ledudálják az útról, mert vezetni nem nagyon tud :)

2014. jún. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%

Én az ilyennel szoktam azt eljátszani, hogy direktbe hajszálra betartok minden sebességhatárt, bár iylenből van férfi és nő is, de ha már egyszer annyira bunkó, hogy 10 centire követ, akkor kicsit én is had adjak neki vissza valamit. :)

Ma is jött egy kabrio BMW mögöttem benne 3 20-on pár éves kölyökkel, 40 helyett jöttem 42-44 körül, de csak ott volt mögöttem, mint aki nem ér rá, na vissza 35-40 közé. :)

2014. jún. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudom, lehet, csak én kattanok ezekre. A hapsi az agresszív, az oké, benne van a pakliban, de egy nő????
2014. jún. 8. 07:25
 4/12 anonim ***** válasza:
45%
Egyenjogúság van. Egyenlően kell őket megszívatni. Kis fék kis ködlámpa kis ablakmosó .
2014. jún. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Audim van, '' plázacicának'' nem tartom magam, csak mert adok a külsőmre.

Aki a megengedett sebességet sem éri el, arra én is rámászok (2-3m köv. táv) pl 60-nal megy 90 helyett. Így csak a te szemszögedből látjuk a dolgokat, de ha a példa szerint közlekedtél, 1 olvass utánna a kreszben, 2 ne csodálkozz, 3 elöttem volt már ilyen oszták amatőr, azt hitte, ha besatuzik, belemegyek hátulról. Erre még a kamionosok is levillogták, ledudálták.

2014. jún. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

senkire nem mászunk rá, és ha egy beteg idős bácsi ül benne?

Amúgy lakott területen mentem 60-al, vagy többel is, ennek ellenére jött a s.ggemben az idegbeteg asszonyság.

Csak általában az ilyen autókkal közlekedők valahogy "egyenlőbbnek" tartják magukat, és másfajta KRESZ vonatkozik rájuk, meglátásuk szerint.

Pláne ha valami férjecskéje pénzét költögető luxusmuci ül benne....

Bocsánat, "igényes"

2014. jún. 13. 15:26
 7/12 anonim ***** válasza:
31%

Hat akkor ezek szerint en is agressziv vagyok.Igazsag szerint rengeteget dolgozok,mindig kesesben vagyok vagy a gyerek miatt a munkahelyemrol,vagy a munkam miatt nem tudok idoben elindulni a gyerekert.Egyszoval nekem sincs idom totymorogni.

Nem szoktam sokaig "tolni" az elottem bambulot,az elso adodo alkalommal elozok,akar 4-5 autot is egyszerre ha van ra lehetosegem.

Tisztaban vagyok az autom es a sajat kepessegeimmel,soha nem okoztam balesetet es eszem agaban sem lenne veszelyeztetni barkit is foleg nem a kisfiammal a hatso ulesen.Ettol fuggetlenul elismerem,hogy esetenkent agressziv vagyok,es tobbnyire gyorshajto.

Hogy ehhez masok mit szolnak teljesen hidegen hagy,masreszt nem szoktak ramdudalni vagy barmilyen mas modon nemtetszesuket kifejezni.Bar a sotetitett ablakon keresztul tobbnyire nem is latjak,hogy no vagyok.

2014. jún. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

A vezetés mindenkiből a legrosszabbat hozza elő, nekem is a barátnőm egy nagyon nyugodt, kedves valaki, de amikor vezet...néha csak fogom a fejem, és mondom neki, hogy azért vigyázz, mert vannak hapsik, akik nem vacakolnak konfliktushelyzetben, és ha látják, hogy egy nő ül benne...

Belegondolok egyik volt főnökömre, hogy bánt a női alkalmazottaival...lehet, ő edzi az utakon a már idegesebb női sofőröket.

Kb ez a vezetés is olyan, mint az internetes kommunikáció, intenzíven jönnek az élmények, és alapvető ingerek hiányoznak.

Az biztos, aki csak tömegközlekedéssel jár, garantált, hogy nem lesznek szív, és érrendszeri problémái.

És sajnos a vezetés is egy olyan dolog, hogy hajlamos az ember a feszültségeit benne levezetni, pont, mint az interneten. És hát a feszültebb emberek, akiknek sok konfliktus van az életükben, nem tudnak rá megoldást, nem mernek visszaszólni.

Nők között sokkal több ilyen van.

2014. jún. 14. 06:19
 9/12 A kérdező kommentje:

na tessék, pont most tett fel valaki egy kérdést evvel a linkkel:


[link]

2014. jún. 14. 06:22
 10/12 anonim ***** válasza:
49%
Lehet én gondolom rosszul, de beteg, idős bácsi ne vezessen, mert ha infarktust kap vagy csak rosszul lesz több ember életét veszélyeztetheti. Egyébként, ha 60-nal mentél lakott területen, csak te veszed magadra ennyire a dolgot. Én nem szoktam idegeskedni ilyen esetben, annyit mondok max h megint egy csiga, de lakott területen, akár milyen késésben vagyok és sem megyek 60 felett, gyerek, idős, bárki kiléphet és nem tudnék a tudattal élni, hogy miattam vki megsérült vagy akár rosszabb történt.
2014. jún. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!