Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hiába megyek 130 al a belsőben...

Hiába megyek 130 al a belsőben, ha le akar tolni az Audis akkor mehetek kifelé?

Figyelt kérdés

Még kezdő vagyok, előzés volt végig a 100 al haladókat, erre az Audis mögöttem 130nal villogott le meg tolt volna le!

Rám szólt a tesóm, hogy menjek ki jobbra!


De mégis miért? 130 a MAX! Miért én takarodjak le előle mikor nem mehet gyorsabban!

Nem volt kék fény a kocsin!

Azért mert neki s 130 dem elég, még én kerulgesdem a lassan haladókat?

A másik meg, hogy fupla záró vonal erre a 90es táblánál elmegy mellettem 100 fölött a szembe jövő sávban!

Hol ilyenkor a rendőrség?



2014. jún. 11. 09:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
65%

Igen, ki kellett volna menned, ha befejezted az előzést, mert feltartottad. A sebességkorlátozásokat nem a te dolgod betartatni. Erre szokták mondani, hogy ne te akarjál önkéntes rendőrt játszani az utakon.


A második eset valóban durva.

2014. jún. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

De nem fejeztem be mert végig kamionok meg lassabban haladok voltak! Őket előz ltem végig!

Tilos azt?

2014. jún. 11. 09:52
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Általában az ilyen önbíráskodók miatt lesznek a balesetek. Látod hogy jön mögötted, akkor húzódj le és hagyd elmenni, legalább messzebb lesz ha felborul. Rezesová esete ismerős?


Főleg mivel kezdő vagy, így még inkább érdemesebb lehúzódni ha valaki gyorsabb, sebességhatártól függetlenül. Te tartsd be, a szabálytalankodókat meg szard le, és kerülj távol tőlük.


És nem lehet az autópályát végigpakolni rendőrökkel, mert nincs belőlük annyi.

2014. jún. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
2014. jún. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

De ha a tesód mondta, hogy menj ki jobbra, akkor nyilván nem tök egymás után voltak a teherautók, hanem volt köztük hely.

Elengeded a száguldozót és visszamész előzni. Ennyi :)

Egyébként igaza van az előző hozzászólónak abban, hogy talán jobb, ha az ilyenek minél messzebb vannak tőled és nem tartod ott a fenekedben.

2014. jún. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
0%

te igen okosnak alitod be magad, majd megneznem ha vmi baj tortenne otthon (nem kivanom!) teged vki szivatna 130al!

meg a zarovonalast se hinnem mindig durvanak...

gondolom te akkor ki se nezel, mikor a belsobe mar lenduletbol mesz ki 130 al?

2014. jún. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Azért kell elengedni, mert Rezesova is csak 6 év börtönt kapott és nem égették el élve. Neked rosszabb.
2014. jún. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
27%

145 km/h-ig nem mérnek, szóval nem 130 a max...

Feltartottad az önfejűségeddel.

Ennyi erővel a mentőst sem engeded el városban, hanem tötyögsz előtte 50-nel mert annyi a max?


Mit foglalkozol vele, hol a rendőrség?

Ha ő menni akar, engedd hogy menjen.

Most dühöngsz itt, nem lesz jobb tőle.

Bevallom van nekem is, hogy taposom az autópályán az A4-essel, V6 2.4. Mikor elém jön egy 1000-es swift és próbál előzni... idegbajt kapok énis.


Ha sietni akar, engedd el, neked abból bajod nem lesz.

2014. jún. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

"145 km/h-ig nem mérnek, szóval nem 130 a max"


De 130 a max. 145-ig csak csekket nem küldenek, a helyszínen már 1 km/h-s túllépésért is büntetnek. És autópályán gyakran van kint a rendőrségi TT vagy Octavia RS. 145 felett szabálysértés van, 130-145 között helyszíni bírság.

2014. jún. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
19%

Rendben.

Sok trafiba belefutottam már, tartom óra szerint a 150-et, ami kb. 145 km/h és még egyszer sem jött csekk.

Szóval.

Egyébként is, nem mindegy mennyi? Nem engedte el, mert Dredd bírót játszott.

2014. jún. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!