Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogy nem törik össze magukat...

Hogy nem törik össze magukat azok, akik meg se várják pályán, hogy lemenj előlük, már 2 méterre s fenekére mennek az embernek?

Figyelt kérdés

Tegnap is 1 Audis majdnem rászaladt az Opelrs mert utol érte és 2 méterre fékezett vissza majd ahogy kimenet előle az Opel nyomta megint neki!


Hogy nem törik magukat össze ők?

A németeknél 50 méter követési távolság kötelező!



2014. jún. 13. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Nálunk is van kötelező követési távolság. Mellesleg az is hülye ebben az esetben aki látja hogy jön egy autó jóval gyorsabban mögötte mégsem húzódik le hanem előzget még 2-3 autót. Mindkettő balesetveszélyes.
2014. jún. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

Így van, a francért nem hajtott rögtön az árokba az Opeles, ha látja, hogy jön az Audis!


Félelmetes, hogy ez a mentalitás így elharapódzott.

2014. jún. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem törik össze magukat, mert ezt a helyzetet ők okozzák szándékosan, így fel is vannak rá készülve.
2014. jún. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"A németeknél 50 méter követési távolság kötelező!"

Én úgy tudom a németeknél sebességarányos minimum követési távolság van, ami adott esetben több, mint 50 méter.


Szerintem AgentK-nál a pont. Nyilván amikor beesik valaki mögé ő direkt arra készül, hogy 1.5 méterrel fog mögötte buzulni...


Az az érdeke,s hogy "kulturáltan" is lehet haladni a belső sávban, úgy, hogy nem mászol rá senkire 37 centire..

2014. jún. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A 3. és 4. Válaszoló már leírta, amit én akartam.
2014. jún. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak az idióták mennek féktávon belül a másik mögött. Lehet normálisan is közölni ,hogy haladni szeretnénk. Egyrészt ,ha látjuk ,hogy nem tud lehúzódni ,vagy csak annak az árán hogy befékezi magát egy kamion mögé ,akkor nem sürgetjük, mert úgy se fog lemenni,de lehet ha olyan fajta akkor revansot vesz és még be is lassít( teszem hozzá,valahol jogosan mert mi kezdtük a veszélyeztetést a követési táv be nem tartásával)


Normális követési távra beállva folyamatosan balra indexelve, esetleg egyet villantva lehet jelezni, ha már minden adott a jobbra kitérésre, de mégis "bentmaradt" valaki a belsőben. Így nem lesz senki idegbolond, nem kell büntetőfékezésre,mutogatásra, meg kamion mellé belassításra számítani. Mindenki boldog,és mehet útjára.


Egy nemAudis

2014. jún. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!