Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Olyan kérdéssel fordulok...

Olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy ki melyik fedélzeti kamerát (autós kamerát) ajánlja inkább? (Véleményhez érvelést is hogy miért azt! ) leírásban 3 link?

Figyelt kérdés

1 lehetőség: [link]

2 lehetőség [link]

3 lehetőség [link]

Előre is köszönöm fontos volna!



2014. jún. 18. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Bocsi csak a véleményem: Én a telefonomat kibővítettem 8 Gb kártyával ~4.ezer be került és tökéletes, célnak +felel!350 km egyhuzamban (amit mentem 1*-r tele sem lett...) Sajnálok 30-35 ezret adni!
2014. jún. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nekem a munkám miatt fontos volna és ha baleset, karambol esetleg velem szembeni szabálytalanságok történnek így tudom bizonyítani a telefonom samsung galaxy mini a kamera vacak és nem szándékozok újat venni mert akkor ugyan ott tartok és pluszba még ha csörög meg is szakad a felvétel mivel a kihangosítóra rakás meg híváskor nem lehet kamerázni illetve ha parkolok és akkor történik valami és telefonálok akkor miot csináljak? nem ismeritek az eelőzményeket nem akarom ismertetni ez a rendőrségre és az érintettekre tartozik kényszermegoldás én se szerelnék be ilyet a kocsiba ha nem volna már életbevágó de ha már beszerelem illetve felrakom legalább a bíróságon felhasználható legyen
2014. jún. 18. 22:11
 3/8 A kérdező kommentje:
most nézem a 2 lehetőség ez volna csak nem másolt valamiért vágólapra a gép [link]
2014. jún. 18. 22:13
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha ebben a kategóriában gondolkodsz, akkor szinte mindegy, melyiket veszed. Létezik olyan is, amelyben GPS-ban, s bonthatatlan "fekete doboz". Bíróságon simán elfogadják, hiszen nem lehet észrevétlenül manipulálni a felvételt. Nem csak képet és hangot rögzít, hanem sebességet, s pontos földrajzi helyet is.

A filléres menetrögzítőkkel készült felvételt könnyű támadni.

Gyorsan el is romolnak.

2014. jún. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Itt az általad linkelt két kamerát tesztelték. Ezek után már egyszerűbb dönteni.

2014. jún. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Legyen nagy a felbontása hd -full hd, nagy látószöge 120 fok. A mobilos megoldás nem igazán nyerő,bár olcsó,játéknak jó,de nincs megfelelő látószög és Murphy törvénye szerint úgyis akkor nem fogod elindítani a tartóba tett telefonon az alkalmazást vagy akkor jön valami hívás ,mikor baleseted lesz. Szerintem jobb a stabil céleszköz erre ami gyújtásra indul.


A hátsó kamerával felszerelt modell szimpatikus, néha jól jöhet a hátsó képfelvevő is.

Bizonyítéknak elfogadják, le kell adnia a helyszínelő rendőrnek átvételivel az sd kártyát, amit aztán csatolnak az ügyhöz,nem valószínű hogy a baleset után a kocsiban nekiállsz videót hamisítani szerkesztőprogival laptopon, és elég kivítelezhetetlen is. No meg utólag látszana egy manipulált felvétel. Egy állítás-egy tagadás esetekben ,hamis tanúkkal előjövő gazfickók ellen ,perdöntő egy ilyen felvétel.

2014. jún. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#1 vagyok! Ok egyet értek veletek! Én keveset használom hosszútávra (100 km felett az autómat) Ezért írtam-csak a véleményem! Tudom a hátrányát,csak elfelejtettem leírni ez a telefonom már csak erre van-használom, tehát hívás nem jön rá! Ha v.mi olyan , legyen baleset stb, akkor tökéletes erre a célra-hála nem kellet még bizonyítékként használni! Mj: van , hogy a fényképezőgépemet használom (8Gb, 120°-látószög, és fókuszálható!) Még 1*- csak a véleményemet írtam! :D
2014. jún. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ami megéri, ár-érték arányban az az anonim által is leírt MicroSD kártya, amit gyakorlatilag minden okostelefonba be tudunk helyezni. Hozzá lekérünk egy ingyenes DashCam App-ot, és akkor van egy akár 20 vagy még nagyobb Mp-es kamerám, amin rengeteg opció állítható be. Az így készülő videón -túlzással, - még a gk. vezető haja szála is megszámolható. Stabil, és a szivargyújtóról kaphatja a tápot, akár a kamerák.
2023. febr. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!