Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért akarnak a bajor autósok...

Miért akarnak a bajor autósok folyton letolni, ennyire láma lennék?

Figyelt kérdés

Nem akarok általánosítani, de már tiszta ideg leszek, ha meglátom, hogy egy BMW van mögöttem 1-2 méterre!

Volt, hogy kifordultam elé, de fel is gyorsítok egyből 55_60ra de mögém ér, és annyira közel van, hogy csak a szélvédőt látom a tükörben!

Szóval követési távolság lehet 1 méter.

És nyomom neki ahogy tudom, de kanyarba mellém jönnek, meg mintha elém akarn vágni!

És sokszor le se tudok húzodni, ha lassítok idegelem, tovább meg nem éri meg gyorsulni!

Egyszer kipróbáltam, üres úton egyenes ben, hogy csak 60nal tud tolni?

50 es úton 80 ig toltam, de mögöttem volt akkor is...


Miért akarnak letolni, és kanyarban előzni engem?

Ennyire rosszul vezetek, vagy nem bírják a 200 lovat vissza fogni?


Mit tudok tenni ellenük?

Tudom, hadd menjenek, de sokszor nincs hely lehúzódni!



2014. júl. 5. 18:32
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
olyan motor gyáras autóban vannnak
2014. júl. 5. 21:08
 12/19 anonim ***** válasza:
Az teljesen egyértelmű, hogy valami defekt van itt, csak a komolysága lehet kérdés.
2014. júl. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
64%

Miért kell szétoffolni a kérdést?

Kis türelmet, kérdező. Németországban már nagyon komolyan rászálltak a követési távolságot be nem tartókra. Talán Mo-on is észbekapnak hamarosan.

2014. júl. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
szard le oket.
2014. júl. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
79%

A lepontozók kedvéért megint csak leírom: a kutyát se érdekli, hogy ki hogyan nyomul, és mennyire áll bele a seggembe! Ha elég jó a talicskája, akkor majd megelőz, ha meg nem tud vagy nem akar, akkor is csak ő kap idegbajt. Én nem indexelek nekik, nem húzódok le, nem lassítok, de nem is gyorsítok, megyek a saját tempómmal. Ha meg előzés közben mutogat, akkor villantok nekik egy szép mosolyt, attól ledobják a láncot!

:D

2014. júl. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Az én autóm 180 LE, anno bajor volt :D a BMW-k néha engem is szoktak tólni 220-nál.

Múlkor beszéltem egy volt ügyfelemmel és szóbakerültek a BMW-sek, megmondtam, hogy a legszarabb sofőrök vesznek Bmw-t, vezetni egyik sem tud. ( ezután bejelentette, hogy neki is az van ) :(

Ha előzés re alkalmas a szakasz, nyugodtan indexelj 2-3-at és már el is húzott. Aki nekem jelez, hogy mehetek, megköszönöm. Aki meg paraszt, azzal én is az vagyok.

2014. júl. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ezek legtöbbje úgynevezett vendégmunkás - tehát nem alapból osztrák állampolgárságú mukik -, a másik része meg csak egyszerűen kihasználja ezt a "nagyon magyar vagyok, de nekem külföldi rendszámom van, így tehát mindent megtehetek" lehetőséget. Ezért érzik magukat nagyra. Legjobb hagyni őket a francba.
2014. júl. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
10%
Vegyél Japán Rizsrakétát és a BMW(Benne Minden Wacak)Aprón fog látszani a visszapillantódban! :) Mitsubishi Lancer MR (Love) :)
2014. júl. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Bamika válasza:
11%
Nem minden Bajor márkát vezető csinál ilyet. Nekem egy E36-osom van ha kijönnek elém akkor van benne fék pedál és használom vagy motorfék. Igaz az enyém full extrás lehet mert van benne index amit használok is :D
2014. dec. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!