Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosási Baleset! SŰRGŐS! Van...

Mosási Baleset! SŰRGŐS! Van megoldás?

Figyelt kérdés
Kislányom ruháit mostam, rózsaszíneket, köztük egy orkános anyagú mellénykét és sajnos közé keveredett egy farmer nadrág ami mindent bekékített.Még sose fordult elő velem ilyen. Mivel tudnám helyrehozni? Igazából a mellény lenne leginkább fontos, mert azt nagyon szeretjük...Minden megoldást várok...!!SOS
2011. szept. 19. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Most azonnal újra (szárítás nélkül)
2011. szept. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*mosd
2011. szept. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Ágh Ferenc ***** válasza:
Nagyon kicsi az esély, de meg kellene próbálni Vanish pasztával vagy szappannal átmosni újra az összefogott dolgokat!
2011. szept. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez már megtörtént kétszer is, és semmi...
2011. szept. 19. 11:04
 5/8 A kérdező kommentje:
Vanishel is próbáltam szappannal is és a folyadékkal is. Az se segített..:(
2011. szept. 19. 11:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor annak annyi. Max azt tudod, tenni, hogy befested valami sötét ruhafestékkel. Bár nem tudom, hogy az orkánt hogy fogja.
2011. szept. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Legjobb ha veszel ruha festéket. De azoknak már annyi ha egyszer megfogja valami akkor nincs visszaút a festésen kívül, de az sem szokott mindig beválni :S Sok sikert!
2011. szept. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
önts a mosógépbe egy csomó foltisztitót meg mosóport és 10-15 perc után állitsd le és hagyd álni majd fojtassa a mosást
2011. szept. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!