Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért félnek a vezetés közben...

Miért félnek a vezetés közben telefonáló emberek a rendőrőktől?

Figyelt kérdés

Telefonálok velük, elmegy a hang, majd azt mondják, itt vannak, csak rwndőrők voltak ott, letették az ülésre a telefont!

Ha meglátja a rendőr, tuti nem kezd el a kocsi után futni...



2014. júl. 27. 20:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%
Tán mert szabályellenes? És simán megbüntetheti.
2014. júl. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem félnek, csak spórolásból teszik. Ha rendőr meglátja és éppen ráér, akkor a bünti igen szép kis összeg lenne.
2014. júl. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
én meg spórolásbol vettem 4000 forintért 2 bt headsetet, aztán annyit telefonálok amennyit akarok, ha lemerul az egyik felteszem toltore, a másikkal meg folytatom a beszelest. ez a spórolás, nem az hogy leteszed az ülésre mert addig.jár a korsó a kutra amíg el nem.törik
2014. júl. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van, nem a rendőröktől kell félni!


Nemrég belém jött hátulról egy ilyen telefonálós barom, de még akkor is telefonált, mikor kiszálltam a kocsiból, aztán csodálkozott, hogy miért veszem ki a kezéből a szarát, és dobom el. Még én voltam a szemét, mert nem elég, hogy előtte álltam a piros lámpánál, még a beszélgetést se hagytam befejezni!

2014. júl. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer belém jött egy nagyokos, aki közben telefonált. Még szép, hogy büntetik,jobban is büntethetnék
2014. júl. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Mert a törvény tiltja és büntetni rendeli használatát - nem csak nálunk!

A rendőrre pedig azért van szükség, hogy aki önként nem tartja be a törvényt, azzal BETARTASSA!

Ugyanígy tilos minden olyan tevékenység vezetés közben, ami a figyelmet elvonja. (Pl: sminkelés...)

2014. júl. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

"Ha meglátja a rendőr, tuti nem kezd el a kocsi után futni"


Nem fog a kocsid után futni. Bediktálja a rendszámodat a központba. A többit a fantáziádra bízom.

2014. júl. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
0%
Én mindig kézben tartom a telefont mert egy kézzel is tudom fogni a kormányt. Zsíroskenyeret pl tarthatok a kezemben ,meg cigit is, miközben kihangosítón beszélek. Akkor mi is a különbség?? Hülye értelmetlen következetlen szabály. Ha látok rendőrt az útszélén az nem érdekel,az trafizik, nem jön utánam, ha mögém kerül egy kocsival akkor le szoktam tenni és kihangosítom de az meg zavar,ahogy eltűnik a közelből a zsaru újból kézbe veszem. Ja és automata a kocsim szóval nem kell semmilyen kart rángatnom egyik kézzel.
2014. júl. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
84%

Előző, ha egyszer hátulról belémjössz, mert azt a vackot nyomogod vezetés közben, akkor megcsapkodom az orcádat.

Csak a miheztartás végett.

2014. júl. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%
Hát egy dzsézömsztetemtől ezt el is várom :D De akkor azt is csapkodd meg aki nem telefonál és úgy megy beléd, mert velem eddig csak ilyen történt.
2014. júl. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!