Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Nagyon veszélyes a VIII. kerület?

Nagyon veszélyes a VIII. kerület?

Figyelt kérdés
Pl. ha nappal sétálok egyedül (15 éves lány) akkor is történhet velem valami? Vagy mondjuk ha meglátok egy bandát ne vegyek tudomást róluk és legyen nálam paprika spray vagy kés vagy ennyire nem durva? (Kálvária utca és környéke)
2014. aug. 9. 18:29
1 2
 1/12 anonim válasza:
Aha
2014. aug. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ahol cigányok vannak ott gond is van, ne dőlj be az idióta médiának mert megégeted magad
2014. aug. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz, ne aggódj. Leginkàbb olyan emberek viszik a kerület rossz hírét, akik egyszer-kétszer jártak arra. Azt persze elfelejtik hozzátenni, hogy a kerület tele van kamerázva, így a közterületi erőszakos bűncselekmények száma meglehetősen alacsony. Ezzel együtt persze fontos az elővigyázatosság, mint Budapest minden egyes részén àltalában.
2014. aug. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is kicsit túl van lihegve VIII-ker rosszhíre, minden kerületnek megvan a feketefoltja....

Kálvária tér nem anyira gáz, de Dankóutcába nem mennék

2014. aug. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Biztonságos ,persze csak a megfelelő tűzerővel...

Azért jobb résen lenni azon a környéken.

Én laktam arra és megállapítom hogy vannak olyan környékek ahol egész élhető de vannak olyanok is ahol fehér embert nem láttam vagy ha mégis véletlen az is a harcikutyáját sétáltatta.. (Vagy a kutya az emberét) Mindenesetre én a lányom nem engedném egyedül nyugodt szívvel arra kolbászolni. Szóval inkább jó az ha van nálad spray meg valami szúró vágó...

-Mert az ördög nem alszik ,betámadni is akkor fognak mikor nem számítasz rá.

2014. aug. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Baráton fél évig dolgozott ott. Ez idő alatt látod három késelést. Ennyire biztonságos.


Kést ne vigyél magaddal, mert beléd állítják. Spray mehet.

Ha látsz egy bandát, igenis vegyél tudomást róluk. Menj más irányba, de legalább át az út túlsó felére.

2014. aug. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nagyon sok az etnikum, tehát ezzel arányosan a bűnözés is. Lehet nem támadnak meg minden utcán ,de az sem kellemes ha naponta beszól egy drogos dakota hogy nem e akarsz vele szexuális kapcsolatba lépni..És ezt még nem is büntetik, se a kamera nem látja .

Apropó kamerázás.Semmit nem ér. Egyrészt ha valami balhé van "pont nem oda néz" másrészt ócska értékelhetetlen felvételt készít, harmadrészt 24 órán belül már szabadlábon van az is akit bevittek.

2014. aug. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
A Palotanegyed az elég jó környék, a külső nyócker Népszínháztól felfele elég tűrhető.
2014. aug. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hogy értve felfele?
2014. aug. 12. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Úgy értem, hogy felfele, hogy a népszínháztól északra ami még a VIII. kerülethez tartozik. Értem ezalatt a Rákóczi útba nyíló kis utcákat.
2014. aug. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!